Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SHOGUN_YAMATO

Użytkownik
 • Content Count

  585
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2312 profile views
 1. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  Many thanks.
 2. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  A gdzie szczotki kupiłeś?
 3. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  Ja tam w mojej mam stary czarny P&J na M150 Ultimate nun już jedne zębatki (te co z replika były) zamieliłem, sunia dalej śmiga. Obecnie ma lżej bo wsadzilem zębatki 100:300. I już ze 2 pudła na nich poszło. Rozbierać ostatnio, żeby na tłoku lekko starte. Poza tym wszystko śmiga. A replikę mam od 2012 roku.
 4. Hm... się zastanawiam. Pytanie, po stronie ZSRR osoba uzbrojona w M3A1 to byłby jakiś poważny problem? Ta relika nie ma tylko full-auto, żeby nie było. Pytam, bo możliwe, że będę razem z żoną. Ja biegam z PPSh-41, zatem tu problemu nie będzie.
 5. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  Uważaj wsadzając BG z powrotem. Bardzo łato poprzecinać kable. Ułóż je nad otworami na te 2 śruby i przyklej izolką do ściany GB. Ja dziś niestety już musiałem tą izolację łatać.
 6. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  Fabryczna A&K: I tak, specjalnie dla Ciebie rozebrałem GB :P
 7. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  I potem możesz robić tak: https://www.youtube.com/watch?v=EJAMmyrLbgw
 8. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  Żeby wywalić mosfet wystarczy go odłączyć i podłączyć w to miejsce załączoną do zestawu wtyczkę (przynajmniej ja taką miałem). Jak nie masz tej wtyczki to po prostu dolutuj tam kawałek dobrego przewodu i będzie działać. Wygląda jak MOLEX (od dysków w standardzie IDE) z tym, że ma 3 a nie 4 piny (o ile dobrze pamiętam). Ja wymieniłem po pierwszej strzelance w śniegu gdzie mosfet zamókł i PKM nie chciał za bardzo strzelać. Od tego czasu zero problemów w elektryką. Kabli nie ruszałem bo są niezłe i na razie nie widzę sensu robić w niej remontu. Zresztą ostatnio mało czasu na airsoft to PKM głównie stoi w pokrowcu.
 9. Szukam elementu łączącego tłok z atrapą zamka od PPSh-41 SW. Ma ktoś takowy na zbyciu albo wie gdzie można to kupić?
 10. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  A&K po upgradzie słabszych części czyli silniki i zespołu tłoka. Zatem jak nie będziesz tam pakował nie wiadomo jakiej sprężyny to będzie działać długo i niezawodnie (u mnie M150 starała zębatkę tłokową po ok 60000 strzałów). Tylko od razu odłącz mosfet fabryczny bo z nim tylko problemy są. Co do ceny to się nie wypowiem. Mój PKM bez drewna kosztował swego czasu 2100 PLN + tłok i głowica tłoka + silnik. A teraz widzę, że gołe A&K chodzą po 2600 PLN. Zatem z drewnem cena wydaje się atrakcyjna jak na obecne warunki.
 11. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  Aha pamiętaj, że wężyk z punktu 3 w replice jest trochę powyginany. Chodzi bardziej o to czy się jakieś jajo nie zrobiło. Chociaż tutaj nie powinno się nic takiego stać.
 12. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  1. Sprawdź czy to śruba nie jest do końca wkręcona. Jeżeli jest za duży odstęp pomiędzy nią a magazynkiem to kulki będą się blokować. Poluźnij ją trochę i sprawdź z podpiątym magazynkiem. 2. Wyjmij cały mechanizm podający kulki z magazynka, rozbierz i zobacz czy gdzie nie ma brudu. 3. Zobacz ty ten wężyk (w postaci metalowej sprężyny) nie jest brudny w środku. Lub jakoś zdeformowany. Inne pomysły mi do głowy nie przychodzą. Mnie nigdy PKM nie zawiódł z wyjątkiem problemu w punkcie 1.
 13. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  Ja również odradzam Redoxy. Niestety miałem 2x 7,4V 5000 mAh 20C i niestety jedna już jest wyrzucona bo spuchła, druga tylko trochę, parametry w miarę trzyma ale później też ją wymienię na Turnigy lub Zippy. Redoxy nie lubią być trzymane długo naładowane i bez pracy. Jedyny jaki mi nie spuchł jest do repliki (tamte były do modeli RC) ale tylko dlatego, że po każdej strzelance go od razu balansowałem na "przechowywanie" (storege). Turnigy i Zippy mają dużo większą tolerancję na zostawiani ich w pełni naładowanych. Z Allegro polecam tego sprzedawcę http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26642951&order=dd
 14. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  Ja mam 25C i ten już śmiga bez zarzutu :)
 15. SHOGUN_YAMATO

  PKM [A&K]

  Mendi, ale na pewno taki o prądzie rozładowania 1,5C? Takie parametry to raczej o nadajników, do replik min 20-25C.
×
×
 • Create New...