Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. :)

Mam pytanko odnośnie wszystkich dostępnych Berettek. Od dłuższego czasu mam na oku klamke z tematu, jednak zastanawiam się, gdzie można dostać lepszą Berette, za mniej więcej te same pieniądze.

I jeszcze jedno, "Beretta M9 [seria KSC-KWA]" mam zamiar zakupić na stronie machinegun.pl, chcę wiedzieć czy cena tam zamieszczona, nie jest czymś w rodzaju zdzierstwa.

 

Za odpowiedz z góry dziękuję :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alias: Za podobne pieniądze raczej trudno. Osobiście lepiej mi się strzelało z Tactical Master TM, ale jest raczej trche droższa. M9 ma moja dziewczyna- działa bardzo przyzwoicie- raczej moge polecić.

Czy MG zdziera? Z pewnoscią mogli by to sprzedawać taniej- kiedyś były w promocji po lekko ponad 300zł. Jeśli pytasz z czego wynika różnica cenowa pomiędzy ksc-kwa a kjw to odpowiedz jest prosta- ksc działa.

Poza tym, możesz sobie o obu pistoletach sporo poczytac w archiwum

 

mendaa: :ściana:

Link to post
Share on other sites
Witam ,też mam pytanko jaka bron jest lepsza Ruger Mk1 czy Beretta M9 z góre thx za odp.

 

Jeżeli zależy Ci na mocy, cenie i osiągach - Bierz Rugera.

Jeżeli zależy Ci na realiźmie i wyglądzie - Bierz Berette.

 

Ruger ma to swoje 380fps i ma bebechy skontruowane tak że łatwiej się juz nie da.

A marka Beretty mówi sama za siebie.

Link to post
Share on other sites

dzieki za wszelkie odpowiedzi, jesli ktos chce cos jeszcze dodac, to niech to napisz tutaj, lub w temacie Para Ordance, gdyz mam na oku te dwa pistolety, czyli, albo jakas beretka M9'tka albo P-14, tyle ze nie wiem co wybrac

kto moze cos doradzic, PISAC za co bede oczywiscie bardzo wdzieczny :)

Link to post
Share on other sites

Ja kupie rugerka jako broń przyboczną, i to na 100%. :D

Jednak, wolę broń z Blow-Backiem, co skutkuje spadkiem mocy i gazożernością ale, OZS to OZS(odrzut zamka swobodnego).

Posumowując, mam mniej pieniędzy na drugi pistolet, bo pierwszy to ruger, ktorego musze miec, zac drugi, z BB tez musze miec.

Pytanie teraz jaki, Para Ordance za 200PLN, czy Beretta M9, za 359PLN.

Co bardziej sie oplaca, prosze o odpowiedzi bardziej z cyferkami! ! !

Z gory thx za odpowiedzi 8)

Link to post
Share on other sites
Racja . Ale zawsze to większy zasięg ...

Fakt, jak się zdarzyło, że kulka poleciała w miarę celnie, to ludzie obrywając dziwili się, że to tak daleko niesie i krzaków się nie bardzo boi :) Szkoda tylko że takich kulek było trochę za mało i większość leciała daleko, tylko przeciwników omijała :?

Link to post
Share on other sites

Cos nie widze zeby ktos mi cos pomogl :? Kurka mam pieniadze ale neka mnie pytanie, ktora beretka m9 jest najlepsza?!(za takie same pieniadze lub w ich okolicach) i do tego, nie moge znalesc informacji na akurat ten model :F BlAgAm, PoMoZcIe!! !! ! ! :język:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

"Ja powiem krótko: bierz M9 KSC-KWA a na 101% nie będziesz żałował

:D "

Ludzie, mi chodzi o PaRaMeTrY! ! !

Zasięg, celność, ile kulek w wystrzeli w temperaturze pokojowej na 1000ml, wytrzymałość, SiLnOśĆ blow-backu...............itd.

Jednym słowem, W S Z Y S T K O...

pomużcieeeeee :F

Link to post
Share on other sites

Stary...

Blowbacku nie będziesz miał jak w ostrym .. to pewne.

Zasięg przyzwoity, a celność bardzo dobra.

teoretycznie gaziaki wystrzeliwują mniej/więcej 4000 kulek na litrze .. ale to zależy od modelu.

Wiem, że ta beretka jest praktycznie bezawaryjna i dobra.

Ładnie odwzorowana i wagę ma słuszną.

 

Podsumowując ... BIerz i nie zadawaj głupich pytań :)

 

Edit: A Wogule, to jak chcesz mieć coś dobrego .. to za 500-600 zł idzie kupić

Elektryka od naszych braci Maniaków, którzy w komisie mają w Chole** swoich ofert ... Ale to tak .. OT :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

EllGee<<<to ty DawiD? :F

Ale ja sie pytam ktory lepszy a nie czym jest glock 18c :lol:

EllGee<<<Glock 18c ma gorsza lufke, gorszego hop upa(PRZYNAJMNIEJ KOLOR) co to blow backa tez sie nie zgodze z zasiegiem tez nie ale ludzie, CYFERKI! ! ! :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Ale zauwaz ze glocki czesto sie zacinaja, tu patrz. pistolecik Marychy :lol:

I saa dosc awaryjne...

I nie uwiezysz jak ci powiem ze kupuje jednak na ASGshop.pl(wiesz czemu?) bo sprzedaja tam tanie kabury z miejscem na dodtk. magazynek ^^

Byc moze ze bede miec pistolecik przed wakacjami, a, i wczoraj sie strzelalismy na szkole, ja sebik pepe i grundi 2vs2(wiecej ludzi sie nie dalo skabinowac :F

Link to post
Share on other sites

Alias z tym ze sa dosc awaryjne sie nie zgodze!!!!!!!!!

To duzo zalezy jak go konswerujesz jak bedziesz zamawial to powiedz moze mój stary będzie jechał do katowic (AsgShop jest po drodze) a mianowicie glock 19 jest podobno najmniej awaryjni z całej lini glokóww

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...