Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock17 STTi lufa zewnętrzna


Recommended Posts

Siema

Szukałem w komisie, opcji szukaj też użyłem ale nie znalazłem nic interesującego więc pisze tutaj..

Otóż odłamała mi się ta blokadka/ścianka (nie wiem jak to sie nazywa, pewnie niektórzy mają teraz ze mnie niezły polew więc prosze mi powiedzieć jak to się zwie :lol: ) przy lufie zewnętrznej w Glocku 17 STTi (spring). Próbowałem kleić kropelką.. Trzymało się tydzień.. Potem wpadłem na pomysł roztopienia odrobiny plastiku i nałożenia go jak spaw dookoła tego *czegoś* ;) ... Wytrzymało wystrzelenie dwóch kulek... no i skończyły mi się pomysły.. Szukałem w sklepach lufy zewnętrznej do glocka 17 ale znalazłem tylko od KSC itp do tego metalowe za 165zł (za tyle moge sobie kupić 4 takie glocki :P) Więc jeśli ktoś zna jakiś sposób żeby to naprawić lub wie gdzie można kupić lub nawet ma do sprzedania *LUFE ZEWNĘTRZNĄ DO GLOCKA 17 STTI* to bardzo prosze o kontakt bo to pilna sprawa :) Rysunek może mało proporcjonalny ale robiony w pośpiechu ;) M.in po to żeby było wiadomo o co chodzi jako że nie znam zanazewnictwa :)

mini_1140037451.jpg

Tu w temacie

PW

GG 3011661 (zawsze niewidoczny)

mail johny_mtb@o2.pl

 

Pozdro

Johny

Link to post
Share on other sites

Nie wim czy o to chodzi ale ja w P99 HPF mialem cos podobnego. Mianowicie metalowa prowadnica spręzyny powrotnej wyskoczyła ze swojego mocowania wyłamując je. I przy kazdym sczale bolec wylatywal. Prowadnice zamontowalem na stale poxipolem :) i sie super trzyma. Tera tylko skleic cylinder :F

 

P.S. Ma ktos pomysł jak skleic cylinder w p99 HFC ?? peklo mniejwecej tak -

 

_| - ten dekielek mi zostal osobno :) od reczty cylindra

_

x|

Link to post
Share on other sites

Mi również poszła ta część, każdemu idzie... nazywa się zaczep zespołu lufy, czy jakoś tak.

Możesz sam bawić się w klejenie, lub oddać do serwisu. W Krakmanie Ci tego nie naprawią, mi napisali, że nie umieją ( :lol: ), najlepiej oddać do Military.

Wprawdze serwisant nie daje gwarancji, że będzie długo sie trzymać, ale oprócz klejenia wstawia jakieś wzmocnienie.

Koszt? Ok. 5-10 zł.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

BobSopot: No oddałbym gdyby nie to, że nei kupowałem tego na military :P A chyba by mnie wyśmiali jakby zobaczyli co ja z tym zrobiłem :lol: Nawet napisałem do nich meila czy nie mają lufy zewnętrznej do tego Glocka i mogliby mi podesłać przy najbliższym zamówieniu to stwierdzili, że nie mają w ogóle tej części:

Witam, niestety u nas Pan też niec nie wskura, niestety nie mamy takiej  

części, w serwisie nie wszystkie części dostajemy od producenta jakie byśmy  

chcieli.

Pozdrawiam

Dzisiaj idę po poxipol ;) Ale tak w ogóle, może ma jednak ktoś do sprzedania tą lufę zewnętrzną co? :P Bo tak tam napaskudziłem tym roztopionym plastikiem że nawet jak się będzie trzymało to mam wrażenie, że zaraz coś się zatnie :|

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W Military jest serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Znaczy to, że możesz oddać do nich każdą uszkodzoną replikę, pod warunkiem, że będą chcieli ją naprawiać.

Na Twoim miejscu wysłałbym jeszcze jednego maila do Military, tym razem z zapytaniem czy naprawiliby Ci urwany zaczep zespołu lufy.

No, chyba, że już sam skleiłeś.

Link to post
Share on other sites

ja kleilem kropelka to tez pusclilo, potem probowlaem patex super fix - tez nie pomoglo, ale poxipol to polaczen elastycznych byl strzalem w dziesiatke, moze trzeba przestudiowac doglebnie technike klejenia :) - porzadnie wyczyscic powierzchnie, ktore chce sie kleic,

 

tak jak mowie u mnie ten sam element sie zlamal, udalo mi sie go skleic i jakies 2 miesiace sie trzyma

Link to post
Share on other sites

teraz to problem już nie leży w klejeniu :( ten element tak sie zdeformowal że za żadne skarby nie chce wejść w prowadnice :| prółbwałem topić itd ale cóż... chyba już mi się nie przyda tak jest rozwalony... więc za wszelkie rady dziękuje itd i teraz tylko czekam na oferty:

kto mi sprzeda lufe zewnętrznąod glocka 17 STTi......... ? :)

Pozdro

 

Napisz o tym w komisie, pamiętaj, że forum to nie komis :!: - Medi.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...