Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mp5 a4 Cyma- Pomocy


Recommended Posts

żeby nietrzeba było jej wyżucać

heh to trzeba było jej nie kupować :wink: a tak na poważnie to wstaw rurkę z castoramy albo obi albo coś.. Postaraj się uszczelnić tłok, może spróbuj podłożyć jakąs podkładkę pod sprężynę.. nie wiem poeksperymentuj jak się coś spieprzy to i tak nie będzie ogromnej straty.. :wink:

Link to post
Share on other sites

Po drugie masz pole do eksperymentów (qurczę na grillu - za powtarzanie tego dostanę bana). Racja, wymiana lufy, ale wewnętrznie radzą wzmocnić (o ile jest miejsce na to) co się da matą szklaną z żywicą. Może GB wytrzyma trochę więcej. Niestety, moje experymenty z odlewaniem kółek na razie utknęły w martwym punkcie. Po trzecie delikatne podmalowania dużo dają. Jeszcze jak zlikwidujesz napisy sdiełano w kitaju i śmieszne loga, a pokusisz się o odtworzenie oryginalnych, efekt będzie niezły na pewno. Tylko wszystko zależy od Ciebie. Powodzenia.

Link to post
Share on other sites

Jak bym wiedział że to taki badziew to bym niekupował. A gdy go kupowałem niemiałem pojęcia jeszcze o asg

 

[ Dodano: Pią 17 Lut, 2006 ]

Czy ktoś już rozbierał tą replike i czy może mi dać jakieśwskazówki jak pouszczelniać wszystko i jak dać te podkładki ??

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...