Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Juby

Użytkownik
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

 1. Juby

  Zbrojownia.com.pl

  Polecam sklepik! Miła obsługa spoko atmosfera duzo replik akcesoriów. Tani i niezwykle solidny serwis. POLECAM! Ktoś to może uznać za lanie wody jednak tak nie jest polecam i zachęcam do odwiedzenia sklepu.
 2. W moim USP wytarły się zęby tłoka jakiś czas temu. Jest to dobra replika jak za tą kase ale nie na długo. Bo jest awaryjna i malo wytrzymała.
 3. Zapewne nie ale może uda mi się coś wykombinować z tym tłokiem. Bo toczyć go nie ma sensu....
 4. A u mnie wytarł się już ten ząb od tłoka. Kiedy naciagam pada automatycznie strzał.
 5. Z fps jest róznie to zależy od wielu czynników. A 170 % CA można powiedzieć że to to samo co 150 PDI bo jest to odpowiednikiem.
 6. Ale logo które ukazuje się na górze to wiadomy sklep. Komentarze też są świetne jedne złe drugie dobre.
 7. Bardzo dobry pomysł, tylko nie jest za dobrze dużo czasu biegać w takiej masce. Ale i tak pomysł o wykonanie to rewelacja.
 8. Słuchaj tutaj jest ciężko cokolwiek uszczelnić a HU to Hop Up czyli system podkręcający kulkę. Jeżeli chcesz poprawić zasięg to popraw Hop Up. A precka to poprostu rurka z marketu budowlanego. Kosztuje ona 4 zl za metr. Weź sobie w kieszeń kilka kulek i przepuśc przez lufę i sprawdź czy lufy są ok.
 9. Mnie się chwalił tym Marvin że ma akumulator 12 V i po podpięciu do aega co trzeci strzał pusty Hicup do AK nie wyrabia. Więc nie wiem czy jest sens aż takiego tuningu. Nie wiem jak jest z Midcapami ale taki midcup można wystrzelić bardzo szybko.
 10. Może być również sytuacja, że magazynek nie na dąży z podawaniem kulek. Ktoś napisał wcześniej o zmienia okablowania jak najbardziej tak, ale trzeba sprawdzić potem żeby opór własny kabla nie był zbyt wysoki.
 11. Witam szukałem na forum, ale nie mogę nic znaleźć, miał już ktoś styczność z tym GB bo opis wygląda zachęcająco. Jeżeli wytrzymuję tylę na takiej sprężynie, więc przy mniejszych nie powinno być problemu? http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1017
 12. Chciałem tą opaskę użyć jako ucisk w przypadku bólu stawu czy skręcenia. Pierwsze słyszę żeby tamować nią krwotok 8O .
 13. Ale na strzelance strzelający z gazówek mają akurat propan a nie lód w sprayu :)
 14. Osobiście na jednym z kursów PP byłem uczony że poszkodowanemu nie można podawać żadnych leków. Jak to zostało ujęte „Nie jesteśmy lekarzami i nie wiemy czy dana osoba nie jest uczulona na dany składnik leku i czy jej stan zdrowia/życia pozwala na przyjęcie danego leku. Chodzi oczywiście o leki doustne tabletki i inne. Jak powszechnie wiadomo nie można wykonywać zastrzyków. Radziłbym nie wyrywać się z decyzjami podawania leków Jedynym przypadkiem jest to że osoba sama prosi na lek i bierze go na własna odpowiedzialność. To tylko tak na marginesie w celu przypomnienia żeby ktoś nie wyrwał się z
 15. Juby

  Naprawa silnika CA

  Budowa tego silnika nie jest skomplikowana mój solidnie zlutowany działa ale wolałem kupić używany ze zwojami w idealnym stanie. Co do tematu to ktoś się nie zainteresował :)
×
×
 • Create New...