Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 year later...

temat mi zamkneli o Vz.61 Maruzena:( nie wiem czy to jakas niechec Admina do tego modelu? mam, strzelalem, recke skrobne jak bede mial czas...:P powiem tylko jedno: kumpel puscil serie i odlozyl na stol ze strachem w oczach:> osobiscie nie chcialbym sie znalezc po drugiej stronuie lufy tego Scorpiona na bliskeij odleglosci:0 (co sie nie stanie, bo to chyba jedyny uzywany egzemplarz w calej Wielkiej RP Nr. 4)

 

i kaburke tez mam, fotki sie pojawia:) polecam recke na arniesairsoft, wszystko co tam napisali ma pokrycie ( oprocz maga, bo mnie podaje ladnie, a odskakujaca pokrywe zamka da sie rozwiazac latwiej niz ten koles to zrobil i bez zadnego wiercenia - respect for Ojciec Radezza:>>> )

Edited by vonmarxx
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

temat mi zamkneli o Vz.61 Maruzena:( nie wiem czy to jakas niechec Admina do tego modelu? mam, strzelalem, recke skrobne jak bede mial czas...:P powiem tylko jedno: kumpel puscil serie i odlozyl na stol ze strachem w oczach:> osobiscie nie chcialbym sie znalezc po drugiej stronuie lufy tego Scorpiona na bliskeij odleglosci:0 (co sie nie stanie, bo to chyba jedyny uzywany egzemplarz w calej Wielkiej RP Nr. 4)

 

i kaburke tez mam, fotki sie pojawia:) polecam recke na arniesairsoft, wszystko co tam napisali ma pokrycie ( oprocz maga, bo mnie podaje ladnie, a odskakujaca pokrywe zamka da sie rozwiazac latwiej niz ten koles to zrobil i bez zadnego wiercenia - respect for Ojciec Radezza:>>> )

 

 

 

 

giwerka jeszcze na testach u Stolara, bedzie na dniach...:)

Link to post
Share on other sites

obecnie? w Polsce byl tylko na MG, potem zniknal... albo sprzedali swoj jedyny egzemplarz albo wycofali, bo chetnych nie bylo (kosztowal tam ponad 800 pln). Mozna go zakupic chyba juz tylko za granica (WGC, Redwolf, Gunner)...

 

Moim skromnym zdaniem to bardziej replika kolekcjonerska, ja swojego kupilem bardzo bardzo okazyjnie... ;)

 

Ps: jeszcze troche cierpliwosci, mag juz zrobiony i trzyma, teraz tylko zostaly do rozwiazania zacinki blowbacku...

 

TRZECIA PRÓBA...

 

Fotki Vz.61 Maruzena (z orginalną kaburą). Na jednej pokazano sposób rozwiązania wady fabrycznej:)

 

http://vonmarxx.fotosik.pl/albumy/487748.html

 

Zlitowałem się ale następnym razem możesz robić nawet 666 prób.. Nie umiesz edytować posta to napisz do moderatora niech wklei w już istniejącego a nie pisz dwa pod rząd! Zwłaszcza po ponad roku od ostatniego!

Chopin

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...