Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Chciałbym stuningować mój karabinek (jak w tytule) pod względem zasięgu i celności (najlepiej ok. 50m i żeby kulka pokonywała tą trasę dość szybko :wink: i trafiała w pole 30x30 cm przy zerowym wietrze, może być mniej ). Dysponuję kwotą 500 zł

:arrow: Czy jako lufe mogę zastosować rurkę 6 mm?

:arrow: Jaką wersję GB muszę kupić?

:arrow: Jaką sprężyn kupić? (GB wytrzyma 300 %? Chyba nie)

:arrow: Jaki silniczek mam sobie sprawić (konkretny model)

:arrow: No i co jeszcze kupić?

 

Jestem początkujący więc prosze o pomoc i podanie linków do sklepu (jednego :wink: ) w którym mógłbym wszystko kupić. Ewentualnie mogę poświęcić więcej kasy na tuning.

Link to post
Share on other sites

Temat powinien byc w "Tanie repliki - upgrade & tunning", ale

 

jezeli potrzebujesz czesci, to tutaj raczej znajdziesz wszystko - www.machinegun.pl. I z gory mowie, ze lepiej kup sobie nowy karabin, zwlaszcza, ze masz juz jakies pieniadze. Po co ci dobre wnetrze w tandetnej, plastikowej obudowie, ktora i tak sie kiedys rozsypie? - pozatym 500 zl najprawdopodobniej nie wystarczyloby na zakup wszystkego.

Lepiej dozbieraj troche kasy i kup nowego/uzywanego elektryka, albo MP5 Wella - ale tutaj nie ma 50 metrow zasiegu (teoretycznie mozna probowac tunningowac, ale nie wiem, ile gearbox wytrzyma).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...