Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

barbie

Użytkownik
 • Content Count

  394
 • Joined

 • Last visited

About barbie

 • Birthday 03/21/1988
 1. czy magazynki od well r1 bedą pasować do TM?
 2. barbie

  NOKTOWIZJA

  odezwij sie do mnie na pw, to dodam CIe do grupy na FB co handluja nokto w europie.
 3. barbie

  NOKTOWIZJA

  atn patriot gen2+? co powiecie
 4. Teraz pytania: Jak z wjazdem własnym samochodem terenowym?
 5. barbie

  Taktyczny

  Jak to się ma do ostatnich postów i innych niepochlebnych opinii?
 6. barbie

  Taktyczny

  Cześc koledzy, mam dwie repliki do rozgrzebania, potrzebuje opini na ich temat, nie interesuje mnie cena chce żeby po prostu działo, warto czy nie?>
 7. Potrzebuję cylinder do SWD, gdzie można kupić bądz z czego dopasować? Próbował ktoś?
 8. Potrzebuje głowicę cylindra, gdzie można dostać do mp001.
 9. MAm dwie sztuki rf-10. Jedna Bardzo czesto otwiera squelcha bez powodu kiedy druga w tym samym czasie milczy? można to jakos wyeliminować?
 10. jak wpisze inne niz prawdziwe moj bank odrzuci przelew, a na poczacie nie zamierzam wplacac bo meisiac bedzie szlo. TEraz puytanie, czy impreza w ogole odbędzie się, bo z podejscia organizatorów, to w tym momęcie strach kase przelewać.
 11. witam! dlaczego na forum imprezy i na strone taka cisza?
 12. barbie

  Ruskie lunety

  POSP to współczesne lunety. PSO-1 to konkretny model, o konkretnych parametrach, tak jak masz markę. WYkrywacz podczerwieni działa w nocy - tzn jak masz coś oświtlonego podczerwinią to zaświeca CI sie podświetlenie lunety, czlu swici sie tylko krzyż celownicy, zadana noktowizja. W dobie noktowizji 1gen za 400zł kompletnie nie przydatne... Ogolnie jakość tych lunet pozostawia wiele do życzenia(w porównaniu do markowego sprzętu), ale są o neibo lepsze od chińszczynzy.
 13. barbie

  Airsoftxtreme.pl

  Rozpier@#$%^ mnie ludzie. Od kilkunastu stron pisze ze do dupy sklep, a Wy nadal upychacie w nich kase. Ad. Serwisu: serwis ma 14 dni na naprawę. Po tym czasie jak nei naprawi to zwraca CI pieniądze. Macie to zagwarantowane. Pisemne wezwanie do zapłaty w ciągu 14, jak nie to wtedy sąd z niego ściągnie. A właściciel teraz czyta to i śmieje sie z Was, nie nie dziwie się mu.
×
×
 • Create New...