Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5SD5 JG miał ktos??


Recommended Posts

Miał to FFOX i sklął na czym świat stoi. Magazynki niby pasują, ale hi-capy czasem nie podają. Szkielet z kosmosu, silnik kaszlak, w kolbie zaklejony wielki puc metalu, więc zapomnij o większej baterii. Generalnie skucha - lepiej kupić Wella i choćby przód od starego SD'ka JG/Kingbowa (tego plastikowego).

Link to post
Share on other sites

Witam

Sam jestem posiadaczem MP5 SD6 JG

Z broni jestem w miarę zadowolony strzela nieźle, awarie które w niej wystepowały udało mi się naprawić.

Miałem fabrycznie nadłamaną komorę HopUp - Wymieniłem komore na classic army.

Próbowałam dopasować magazynek classic army - nadłamałem kołek mocujący komorę HopUp - distal i działa dalej.

GaerBox zacina się czasami i strzela ogniem ciągłym nie zwracając uwagi na spust - rozkręciłem i mu przeszło (prawdopodobnie jedna źle dokręcona śruba - na forum ktoś inny miał identyczny problem)

Body zaczyna pękać w 2 miejscach - distal czeka w pogotowiu.

 

Ma trochę wiecej fpsów niż Well (ponoć).

Porównywałem ze starą serią MP5 CA - kulki sporo wolniejsze,

strzela DUŻO wolniej

Wella w rękach nie miałem

 

Chcesz mieć zabawkę która da ci 101 powodów do rozkręcania, klecenia, sklejania i kombinowania to kup JG i szykuj sie na niespodzianki.

Na trzy zamówienia wysłane przez moich znajomych do airsoftguns.pl w żadnym nie było tego co zostało zamówione !!!

 

Chcesz postrzelać to kup Wella na taiwangun.com

 

Jak brakuje ci kasy to pomyśl o używanym sprzęcie.

 

Ja zbieram na coś z Classic Army :P

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Po pierwsze chciałbym się przywitać, tak więc witam. :)

 

Ja również zastanawiam się nad kupnem MP5 JG z tym że SD6. Słyszałem o tym, że są repliki I i II generacji (jeśli chodzi o JG) i patrząc na daty tych postów nieśmiało wnioskuję, że chodzi o pierwszą generację (oczywiście mogę się mylić). Czy miał ktoś może styczność z MP5 drugiej generacji?

 

Tutaj link: http://gunfire.pl/product-yid-1152189530-M...7MG-NOWOSC.html

 

Jest tu napisane, że jest to nowość i jest podkreślone, że jest to JG II generacji. Czy warto się w ogóle zastanawiać nad tym?

-----------------------------

Jeśli temat o tym istnieje to bardzo przepraszam, używałem opcji szukaj dla wielu nazw i wiele razy, ale nic nie znajdywało (może ja nie umiem).

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest kakol555

A jeżeli porównać MP5 SD5 [JG] II Generacji z Ak-47 Cyma?

Co lepiej wypada kupić ?

I co lepiej wypada jeżeli chodzi o GB, body, awaryjność i osiągi ?

Z gory dzięki za odp. :)

Link to post
Share on other sites

Hmm jezeli chodzi o zasieg to mp5 wypada troche lepiej niz ak-47 wiadomo mp-piatka ma 370 fpsow ale nie wiele wiekszy te zasieg. Jezeli chodzi o gb ciezko mi okreslic nie rozbieralem gb ale wywalilem juz ok 9500 kulek i nic sie nie dzieje wiec mysle ze nie powinno sie sypnac. Body hmm zrobione bardzo przyzwoicie i bardzo podobnie do Ca ( juz z 5osob mylilo moja piatke z piatka ca) body jest plastik ale naprawde dobze zrobione. Osiagi; piatka trafialem w znak drogowy z 50m gdzie ok 0,5metra na 0,5m mial znak.

Porownywalem na sotanim zlocie akurat kalacha z piatka i mowie troche lepiej wypada mp5. A co lepiej wybrac hmm ciezki wybur . To zalezy jaki masz mudur i jaka grupe zamierzasz odtwarzac. Mysle ze moge polecic z czystym sumieniem obydwa guny:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...