Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Precyzyjniej niz w temacie, zapytam ile lufa precyzyjna o dlugosci okolo 110mm i przy mocy stockowej 280fps(gaziak[beretta m9 ksc]) dodajac jeszcze ze precka ma 6.04mm srednicy, da sily/celnosci/zasiegu???

 

Za odpowiedz z gory dziekuje...

Link to post
Share on other sites

Co do precki takiej długości to jest raczej tylko wywalanie kasy, bo max to ta lufa doda 10 fps i kulki będa lecieć celniej ale przy takim zasięgu jak ma beretta to z stockową lufą raczej trafisz w człowieka lufa przecyzyjna się przydaje do np. M4 i MP5 ale do tego to już mniej a w M4 to doda te 20 fps i jeszcze jak to M4 będzie mieć 400 fps to precyzja się przyda! A tak wogóle to lufa precyzyjna jest do zwiększania precyzju strzału a nie zwiększania mocy to jest tylko efekt uboczny!

 

Pozdro Michoxx

Link to post
Share on other sites

No widzę, że użyłem zbytniego skrótu myślowego.

Pytałem czy na lufie 395 mm, albo na tej krótszej starczy mi objętości w cylindrze, bo jak wiadomo stock mp5 ma lufe 259 więc jest spora różnica

I darujcie sobie jakieś głupie komentarze typu wydasz kase - zasięg wzrośnie 5-10 metrow(nie wiem dlaczego w takim razie strace kase, co jak co 5-10 m to sporo dla mnie).

Czekam na konkretną odpowiedź. Żadnego Gdybania!

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Jeszcze jedno pytanie:

 

lufa 6,03 i 6,04 tej samej długości. O ile większy będzię zasięg przy lufie 6,03 (jeśli wogóle będzie większy)?

 

Nie chodzi mi w tym momencie czy kulki się zacinają i o cene. Chcę tylko wiedzieć orientacyjne osiągi na lufie 6,04 i 6,03 najlepiej na przykładzie M4.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam ze sie wcinam do tematu ale zastanawialem sie nad zakupieniem precki do AK47 cymy. Nie chce wymieniac nic innego gdyz obawiam sie ze taki tuning zniszczy mi bron na ktora badz co badz sam pracuje, poza tym nie rajcuja mnie monstrualne tuningi na 500 fps :). Zaznaczam ze z matmy zawsze lezalem, z fizyki podobnie wiec prossze o opinie kogos kto zastosowal to cacko w cymie. Chodzi mi o realny przyrost zasiegu/mocy, oraz okreslenie jaka preclufe zastosowaliscie (jest wiele ale markowej cymy nie widzialem. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

stosuje precke już w drugim karabinie..

w moim kałachu CA wzrost fps był żędu 6-7fps (śmieszne nie?)

ale nie o moc tu chodzi tylko o skuteczność strału tzn rozut kulek na dalszym zasięgu..jednym słowem skupienie które jest dosyć załwarzalne już przy wymianie lufy na z 6.08 na 6.04. Natomiast 6.04 a 6.03 `to jest prawie to samo tyle że 6.03 ma większy koszt i i zacinają się nawet najleprze kulki (szczegulnie w okresie zimy ale nie tylko) Wiem bo znajomy ma taką .03 i troche marudzi :) Ja mam 6.04 CA i jest ok (120zl na CAPRI czyli opołowe taniej od 6.03)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...