Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pablo79

Użytkownik
 • Content Count

  490
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki za pomoc sjzmisiek. Na razie wygrywa S&T, bo strzela pojedynczo.
 2. Może mieć łuski, ale napęd sprężynowy i żeby strzelała jedną kulką.
 3. Dzięki Szmisiek. Budżet mam ok. Nie szukam czegoś taniego. To ma być celnei jak się da, naprawialno-tuningowalne. Czy Tokyo Marui nie robi jakichś strzelb sprężynowych?
 4. Cześć, Szukam pompki o napędzie sprężynowym, na którą założę kolimator. Kto robi najlepsze?
 5. Cześć, Gdzie mogę kupić śrubkę do szczerbinki, regulującą jej ustawienie w pionie?
 6. Cześć, 1) Mam problem z magazynkiem, dolny zawór ładowania jest zapchany, nie mogę napełnić magazynka gazem. Jakie mogą być przyczyny i jak to naprawić? 2) Gdzie kupie tę długą śrubkę, która przytrzymuje podstawę magazynka?
 7. Dokładnie, to kwestia jak bardzo chcesz coś mieć i ile masz pieniędzy do wyrzucenia.
 8. Taki, że sprężynowy glock, jak i gazowy do aipsc mogą mieć, lub nie hop up. Skoro racegun do aipsc jest celniejszy bez hop up, to jest spora szansa, że sprężyna bez hop up też jest bardziej precyzyjna, od sprężyny z hop up em.
 9. Wallop, poczytaj na forach anglojęzycznych, jak zawodnicy aipsc budują raceguny. Zastanów się dlaczego do tych klamek za 2 tysiące $ wkładają: http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Accessories_Precision_Barrels_GBB_Airsoft_Surgeon_Non_Hop_Up_6_02mm_Precision_Barrels_for_Tokyo_Marui_Hi_Capa_5_1_1911_L_110_7mm.htm lub to https://www.airsoftgi.com/product/Nine-Ball-Non-Hop-Up-Inner-Barrel-Chamber-for-Hi-Capa-5-1-6498/
 10. Tu nie chodzi o zasięg maksymalny. Ta replika będzie strzelać o wiele dalej niż 7 metrów. Chodzi o uzyskanie jak najmniejszego rozrzutu na tym dystansie. Hop up, który zwiększa zasięg, jednocześnie zmniejsza powtarzalność. Możliwe, źe na bliskim dystansie, lepiej zadziała opcja bez hop up. Tak to działa przy replikach o napędzie gazowym. Potuningowana Hi Capa bez hop up jest celniejsza od tej z hop up na bliskim dystansie.
 11. Gratek, to oczywiste. A gdyby jeszcze ktoś zrobił stalowy zamek na CNC, z miejscem na customowe przyżądy celownicze TruGlo, to za samą muszkę i szczerbinkę dasz pewnie koło tysia. Są dwie wersje: z hop up i bez hop up. Która jest celniejsza w stoku, na dystansie do 7 metrów?
 12. Lufy znajdę, ale kto je dostosuje do sprężynowego Glocka? Można kupić gotową, czy trzeba zanieść na warsztat?
 13. Dzięki za szybką odpowiedź Wallop. Gdzie można zamówić taką lufę na wymiar? Skąd brałeś sprężynę i ten zderzak tłoka?
 14. 1) Czy da się wymienić lufę na precyzyjną? 2) Czy można wymienić sprężynę na mocniejszą? 3) Czy da się zamienić zamek na metalowy?
×
×
 • Create New...