Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pablo79

Użytkownik
 • Content Count

  485
 • Joined

 • Last visited

 1. Cześć, Gdzie mogę kupić śrubkę do szczerbinki, regulującą jej ustawienie w pionie?
 2. Cześć, 1) Mam problem z magazynkiem, dolny zawór ładowania jest zapchany, nie mogę napełnić magazynka gazem. Jakie mogą być przyczyny i jak to naprawić? 2) Gdzie kupie tę długą śrubkę, która przytrzymuje podstawę magazynka?
 3. Dokładnie, to kwestia jak bardzo chcesz coś mieć i ile masz pieniędzy do wyrzucenia.
 4. Taki, że sprężynowy glock, jak i gazowy do aipsc mogą mieć, lub nie hop up. Skoro racegun do aipsc jest celniejszy bez hop up, to jest spora szansa, że sprężyna bez hop up też jest bardziej precyzyjna, od sprężyny z hop up em.
 5. Wallop, poczytaj na forach anglojęzycznych, jak zawodnicy aipsc budują raceguny. Zastanów się dlaczego do tych klamek za 2 tysiące $ wkładają: http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Accessories_Precision_Barrels_GBB_Airsoft_Surgeon_Non_Hop_Up_6_02mm_Precision_Barrels_for_Tokyo_Marui_Hi_Capa_5_1_1911_L_110_7mm.htm lub to https://www.airsoftgi.com/product/Nine-Ball-Non-Hop-Up-Inner-Barrel-Chamber-for-Hi-Capa-5-1-6498/
 6. Tu nie chodzi o zasięg maksymalny. Ta replika będzie strzelać o wiele dalej niż 7 metrów. Chodzi o uzyskanie jak najmniejszego rozrzutu na tym dystansie. Hop up, który zwiększa zasięg, jednocześnie zmniejsza powtarzalność. Możliwe, źe na bliskim dystansie, lepiej zadziała opcja bez hop up. Tak to działa przy replikach o napędzie gazowym. Potuningowana Hi Capa bez hop up jest celniejsza od tej z hop up na bliskim dystansie.
 7. Gratek, to oczywiste. A gdyby jeszcze ktoś zrobił stalowy zamek na CNC, z miejscem na customowe przyżądy celownicze TruGlo, to za samą muszkę i szczerbinkę dasz pewnie koło tysia. Są dwie wersje: z hop up i bez hop up. Która jest celniejsza w stoku, na dystansie do 7 metrów?
 8. Lufy znajdę, ale kto je dostosuje do sprężynowego Glocka? Można kupić gotową, czy trzeba zanieść na warsztat?
 9. Dzięki za szybką odpowiedź Wallop. Gdzie można zamówić taką lufę na wymiar? Skąd brałeś sprężynę i ten zderzak tłoka?
 10. 1) Czy da się wymienić lufę na precyzyjną? 2) Czy można wymienić sprężynę na mocniejszą? 3) Czy da się zamienić zamek na metalowy?
 11. Mam dwa Glocki TM, G34 i G22 (czyli 17). Na jakich kulach, preclufach i hop upach, uzyskam najlepszą celność na dystansie 8 metrów (pod IPSC)? P.S. Mam na sprzedaż: pas CR SPEED, pięć ładownic i dwie stuningowane Hi Capy na sprzedaż (jedna do Standard, druga do Open).
 12. Też potrzebuję taką przejściówkę na ris, ale do tego maleństwa: https://www.specshop.pl/product-pol-15390-G-P-Kolimator-OP-Type-Red-Dot-do-Marui-G-Series-GP-DSG011A.html
 13. pablo79

  MP7 A1 [TM]

  Jak podnieść szczerbinkę o 5 mm (strzela mi za nisko).
 14. Czym się różni Glock 22 tm od Glocka 17 tm, poza napisami na zamku i stopką magazynka?
×
×
 • Create New...