Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Celownik PSO-1 instrukcja


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Byłbym wdzięczny jeśli ktoś by mi znalazł polską instrukcję w internecie

 

:ściana:

 

Coś czuję, że zaraz tu wpadnie moderator z taką chorągiewką :wink:

(albo bliżej nie określonym środkiem przymusu bezpośredniego :killer: i zrobi jak to mawia mój brat "rozpiździaj nie patrząc na ofiary" )

 

:D :D :D

 

Żeby nie było offtopic - mam gdzieś jakiegoś pdf-a z instrukcją obsługi SWD i o PSO też tam coś śladowo piszą - tyle, że po angielsku, a tłumaczyć tego na polski nie mam zamiaru.

 

Zainteresowany?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Moge ti przyslat ksionzeczke ktura jest v pakovaniu i jest pisana po rosijsku. Uczili ste se v szkole jak my po rosijsku,to przypomnij sobie, ja tego zrobilem a jestem zadovolony,ze sobie przypomnialem mozno 50%.

Czego nerozumiesz.

Dajesz dvie kapsulki baterie 1.5+1.5V.Przymocujesz do bocnej montazy, Dajesz na kreski i zera. Na osnovie jest z levej strony parabola vzestempna i jest tam cyfra 1.7 lub 1,5

1.7 jest vysokost clovieka i ty vezmiesz namiar na tego stojoncego clovieka i dajesz go ze glovom dotyka se na vierchu i stopami na poziomej .odcytasz cyfre ktura jest v poziciji kde umiestilesz osobe i to sou stuvy metruv. I teraz sou dvie mozlivosti. Masz duzo czasu to naklikasz sobie tym gurnym kolem metry kture namierzyles lub niemasz casu i odlicis sobie te fajecky po stuvach metru od vierchu dolu i vybierzes sobie tou ile stuv metru jest ona. No najpierv musis tego sobie zastrzelit chyba na 1000m? nieviem

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jako bateryjke ja uzywam "duzej pastylki" (chyba 3V, ale nie jestem pewien), do kupienia prawie w kazdym kiosku. Musialem tylko dobrac sprezyne, ktora ja dobrze dociska do styku...

 

Luneta siedzi bardzo pewnie, ale po zamontowaniu do odpowiedniej szyny (ktorej irakijczycy pewnie nie mieli :wink: ).

 

Fotki mojego PSO zamontowanego do AK74 ICSa mozna znalezc na forum AEG... BTW - IMHO przy swojej dlugosci (prawie metr!) AK74 moze spokojnie udawac snajperke, dolaczyc tylko trzeba krotki magazynek od Specnaza.

 

Edit: wrzucilem fotki, zebyscie nie musieli szukac!

 

mini_1150188376.jpg

 

mini_1149446312.jpg

 

mini_1150188377.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...