Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot w Elblągu


Recommended Posts

Guest Wilq

Sorry za nietrzymanie się tematu, tylko taka maluśka dygresja.

To będzie fajnie brzmieć, jak ktoś zadzwoni i powie "przepraszam, czy dodzwoniłem się do specnazu?" :D

Link to post
Share on other sites

Witam,

jako ze Gildia Najemnikow zadeklarowala pomoc nad organizacja oto pare informacji:

- nie jest to zlot ASG, ASG to jedynie jako dodatek do organizowanych w tym dniu Dni Elblaga oraz Targow Paramilitarnych (po prostu by urozmaicic pokazy sprzetu militarnego będziemy sie strzelac)

- także nie jest to kunkurencja dla Tommygun'a (zwlaszcza ze mamy zamiar się na nim pojawic ) z dwoch powodow, pierwszy to to ze i tak jest organizowane z okazji Dni Elblaga i Targow Paramilitarnych, dwa (co chyba najwazniejsze) cena pobytu , dwa dni (14-16.06) to koszt rzedu 10 zl (czyli symboliczna kwota, mocno nie powinna naciagnac waszych budzetow)

 

W cene 10 zlotych wliczone jest:

* jedzenie (grochowa),

* spanie (wojskowe namioty),

* parada,

* przejazd samochodami wojskowymi (być może będą tez do naszej dyspozycji jakies wozy opancerzone)

* udzial w targach

* kilka ciekawych scenariuszy kulkowych (urban, las)

* pokaz petard, a pewnie tez dostaniemy do rozgrywek ASG pare swiec i granatow dymnych (oczywiście uztych w bezpieczny sposóB)

* byc moze bedzie desant na plazy (jedna grupa bedzie przeprowadzac szturm z uzyciem wojskowych pontonow, ale nad tym jeszcze trwaja negocjajce

 

To na razie tyle chodz negocjajce z wojskiem trwaja dalej to jeśli cos się zmieni to tylko na lepsze.

Wszelkie dodatkowe informacje, tudziez zgloszenia (chcielibyśmy wiedziec ilu z was przybedzie, by odpowiednio się przygotowac) proszę kierowac telefonicznie do

Specnaza - 502-620-689

SzAjBuS - 607-322-091

Lub na mój mail -; siorb@wp.pl

 

Pzdr

SzAjBuS

Link to post
Share on other sites

hmmm.... 10 czy 20 zł? :P

poprosimy o konkrety

rozumiem, że chodzi o zlot w dniach 14-15 czerwca...?

 

ciężko się wygrzebuje przysypane tematy: może jak już powstał temat "przyklejony" warto w nim umieścić zwięźle i treściwie wszystkie informacje na dany temat?

Link to post
Share on other sites

Zgloszenia im szybciej tym lepiej.

Do 5 czerwca dobrze by bylo jakby wszyscy zainteresowani dali znac.

 

Konkrety te ktore na dzien dzisiejszy wiemy sa w tym temacie i beda uaktualniane na biezaco.

Cena 10 zl (udalo sie koszt obnizyc na tyle z 20 zl )

Data: 14-15 czerwiec.

Link to post
Share on other sites

Powiadamiam ze mam na imie Wladek, poniewarz podalem komure więc nie widziałem potrzeby podawania imienia. Naprawiam ten błąd.

Plany co do organizacji są duże cały czas trwają negocjacje z wojskiem.

Szturm plaży odbędzie się prawdopodobnie w innym terminie, nad morzem. Prosze o nadsyłanie zgłoszeń. Mój mail sbu-specnaz@o2.pl.

Pozdrawiam specnaz.

Link to post
Share on other sites

Proszę o jak najszybsze zgłaszanie, udziału, oraz proszę o przyjazd 13 czerwca.

14 czerwca impreza rusza z rana. Około godź 10 rozpoczynamy paradę z Orkiestrą wojskową i wozami bojowymi.

Koszt nie zmienny 10 zł. Teren obozu ogrodzony, w trakcie jest załatwianie namiotów wojskowych dla nie posiadających namiotu. Prośba o zabranie śpiworu.

Link to post
Share on other sites

No to mi pasi. Jeszcze udziału nie zgłaszam, ale jest on prawie pewien. Jeśli chodzi o namiot to miejsce w wojskowym bo nie posiadam własnego a przyjedzie nas najprawdopodobniej 2.

Mam nadzieję że następny post będzie to zgłoszenie udziału.

Pozdrawiam. Oko.

Link to post
Share on other sites

Z radością informuje że zlot nabiera coraz to wyraźniejsze zarysy.

14 czerwca zapowiada się emocjonująco. Hasło dnia "URBAN TERROR".

Manewry odbędą się niedaleko morza w nieczynnym ośrodku wczasowym.

Czeka na nas ok 30 różnego rodzaju budynków, ulice. Szykuje się prawdziwa wojna uliczna. Trwają negocjacje z wojskiem o udostępnienie do walk BTRów. Dojazd na teren cięrzarówkami. UWAGA dla twardzieli nocny 10 km rajd w pogoni za grupą dywersyjną zrzuconą na spadochronach. Cały czas trwają prace nad uatrakcyjnieniem programu imprezy. :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Wiadomość z ostatniej chwili, w czasie manewrów będziemy mogli wysadzić samochód osobowy. Drugi wysadzi oddział antyterorystyczny, która będzie miała pokazy w trakcie Dni Elbląga.

Jedyny warynek właścicela by w manewrach brało udział co najmniej 50 osób. Więc zwieramy szeregi. :twisted:

Link to post
Share on other sites

Dobra, 13 o której chcemy. A jeszcze jedno. Jak dojedziemy do Elbląga to zadzwonić do Ciebie (specnaz) i zapytać się o miejsce? Jedziemy samochodem.

Jak tego się dowiem to już wiem chyba wszystko o przyjeździe :)

Pozdrawiam. Oko.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dojazd do "bazy" autobusem numer 17 od dworca w Elblągu, Przystanek Spital Wojewódzki, naprzeciwko znajduje się były zakład "plastyk". Na terenie tego zakładu mamy obóz, na 99% zamiast namiotów będzie pomieszczenie do zakwaterowania. Kibelek oraz umywalka są. Oczywiście miejsce na ognisko i na zabawy równierz. Wpłata dokunuje się w dniu zgłoszenia.

Ze sobą mieć:

-broń ASG na kulki 6mm, inna nie dozwolona

-okulary lub gogle

-śpiwór

-karimata

-10 zł. + wedłóg własnego uznania pieniądze na piwo, dodatkowe racje żywnościowe, inne rozrywki

Materiały pozoracyjne jak petardy, dymne będą dozwolone przy uzgodnieniu z organizatorami; obezwładniające, łzawiące lub inne, przy rozgrywkach ULTIMATE FIGHT (tylko dla osób od 18 roku życia). Rozgrywka ta odbędzie jak się znajdą chętni do udziału w czymś takim.

UDZIAŁ W ULTIMATE FIGHT NA WŁASNE RYZYKO

Wszelkie nie jasności i wątpliwości prosze wyjaśniać pod tel. 0502620689

Władek (specnaz) :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...