Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z nową repliką Kar98K SnowWolf


Recommended Posts

Witam dzisiaj strzelałem z nowej repliki, Mausera firmy SnowWolf, no fajne cacko, a raczej było, bo mam problemy z luźnym cynglem tym co się robi te 4 takty, nie wiem jak to profesjonalnie nazywa, ta gałka co bierze się do góry do tyłu, do przodu na dół, i mechanizm do bezpieczeństwa, blokada strzału, to wszystko jest luźne gałka sobie lata i jest bardzo dużo przestrzeni, replika działa i strzela, ale nie chce z niej dalej strzelać żeby innych części nie uszkodzić, myślałem, że replika za 650 zł to będzie jak AK47 a tu po pierwszym wypadzie już luzy, rozebrałem ją z łoża, i na tym skończyłem bo tam dalej nie będę grzebał bo się na tym nie znam, jakieś podpowiedzi, czy kupić nową część, przepraszam za nieprofesjonalny język nie znam się na tym.  Opisze to jeszcze inaczej jest ta gałka co bierze się ją do góry i do tyłu żeby naciągnąć sprężynie i jest do niej doczepiony ten mechanizm co są te zapadki, że w takiej pozycji jak są to można strzelać a jak w innej to jest blokada spustu i to jest wszystko luźne jest tam szpara na 7mm i ta wajcha luźna jest nie spasowana. 

387417832_695420615884866_210183138873207466_n.jpg

Edited by dedek2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...