Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LBV a niestandardowe magazynki


Recommended Posts

Mag M14 nie wejdzie do LBV-ki (przynajmniej mojej) a nawet jak wejdzie to nie ma mowy o szybkim go stamtąd wydostaniu. Mag jest bardziej masywny (szerszy, i dłuższy ale ma mniejszą wysokość) od M4. A już napewno się nie zgubi w ładownicy :wink:

 

Edit: U kumpla wchodzi do ładownicy tak jak mag od M4 (oczywiście z trudnościami) i jakoś tam leży ale do ładownicy nic a nic już nie wciśniesz, zaś w mojej LBV mieści się pod skosem z trudem (ładownica odstaje i sprawia wrażenie jakby się miała rozpruć). Przy wyjmowaniu niemiłosiernie haczy o szwy itp. Moja kamizelka to oryginalny LBV (nie ITLBV) z komisu, stary i zjechany.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze bzdury piszesz bo chyba nigdy maga do M14 nie trzymałeś jak uważasz ze sie zgubi w ladownicy wiec te przeszydercze emoty sobie w d. wsadź.

 

Jak coś ma trzy wymiary to zazwyczaj są to długość, szerokość i wysokość. Jak trzymasz replike to mag ułożony jest pionowo (podajnikiem kulek do góry) tak więc za układ odniesienia można przyjąć karabin. Wysokość maga to jego wymiar w pionie (od pokrętła na dole hajkapa do podajnika kulek dodam dla ułatwienia jeśli zbyt trudne).

 

Podobny układ odniesienia jest stosowany przy podawaniu rozmiarów pouchy, choćby na WGC, z tym wyjątkiem że tam jest głębokość ale wysokość to zawsze ten sam rozmiar. Warto sie zastanowić czasem przed naruchaniem posta.

Link to post
Share on other sites

Panowieeee...spokojnie. Zadałem proste pytanie, a Wy tu zaczynacie pyskówkę :roll:

 

Czyli pytając jeszcze raz, tylko tak bez niedomówień. Szybka piłka:

Czy magazynek od:

 

1.AK

2.M14

 

Wejdzie do LBV? Pytam o dwa magi z osobna. Dziękuje :roll:

Link to post
Share on other sites

Może mod działu albo admin to poczyści?

panowie wyraźnie niewyżyci.... :roll:

 

Imashel: ewidentnie nie ma kamizelki uniwersalnej. Trzeba kombinować, kupić napowo-rzepową z odpowiednimi modułami kieszeni, albo sobie uszyć na zamówienie...

 

ja LBV obecnie mało noszę, ale wczesniej kieszenie raczej używałam do przechowywania pierdół typu pojemniczki z kulkami, chusteczki hig itp.

Link to post
Share on other sites
  • 6 years later...

Nie wiem czy kogoś to jescze obchodzi no ale się wypowiem.

 

Magi do m14 nie wejdą do ładownic z LBV (są za szerokie). Jedyne co można zrobić to przypiąć do pasa standardowe ładownice lc2 (koszt na allegro: ok 8zł za szt.) i tam trzymać magi. Do jednej ładownicy lc2 zmieszczą się dwa magazynki do m14, jeden obok drugiego. Sam posiadam m14 i LBV.

 

Magi do AK zmieszczą sie do ładownic z LBV-ki jak najbardziej. Ładownica nie zamknie się na ten mały kilips na napie, ale zamknie się na rzep, który jest wyżej umieszczony. Nie trzyma się to na "słowo honoru", wszystko fajnie się trzyma. Dodaje link do filmiku o LBV, gościu, który to przedstawia używa AK74 bodajże i pokazuje, że magi do AK wchodzą do ładownic z LBV bez większego problemu.

(w 3:30 wyjmuje maga z ładownicy)

(w 1:54 pokazuje że używa kałacha)
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...