Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Imashel

Użytkownik
 • Content Count

  329
 • Joined

 • Last visited

 1. A po co właściwie cała nagonka? Chłopak ma pewien mniej lub bardziej realny do wykonania pomysł, może nie ma zajebistej wiedzy technicznej lub wspominanego tu obycia z bronią, ale próbuje coś wymyślić, to Wy od razu go gnoicie. Robi komuś krzywdę? Poczekajcie niech rozwinie myśl, to wtedy powiecie co jest źle, co dobrze, a nie od razu go atakujecie. Ludzie, weźcie na wstrzymanie.
 2. http://www.knives.pl/forum/index.php/board,10.0.html Zapraszam na bazarek Knives.pl, dużo ciekawych ofert, sam kupiłem nowe Triangle o ok 100 zł taniej. Na pewno znajdziesz nóż dla siebie w dobrej cenie. A najważniejsze pytanie nie brzmi "ile musisz dołożyć" ale ile jesteś w stanie dołożyć :)
 3. Podpisuje się pod tym rękami i nogami, sam mam Delice 4 od Spyderco i po prostu...więcej mi nie trzeba.
 4. Ja nie zauważyłem pogorszenia oddychalności butów. Szaszłyk, to Twoja teoria czy sam może doświadczyłeś takiego zatkania się membrany? Nie pytam ze złośliwości, sam musiałem pokonać opór przy przesiadce z Nikwax'ów na naturalne specyfiki jak te, które wymieniłem wyżej. Pasta woskowo-żywiczna to troszkę inna sprawa niż zwykłe pasty do butów. Przyznam, że nie znam detali bo nie siedzę w tym, to tylko moje obserwacje. Do czyszczenia starczy woda i delikatna szczoteczka, albo gąbka. Jeśli masz do czynienia z jakimś "przerażającym" brudem możesz spróbować jakiś specjalnych środków czyszczących
 5. Ja osobiście zawiodłem się na Nikwax'ie w kwestii impregnacji/pielęgnacji. Do skóry wolę stosować zestaw tłuszcz + pasta woskowo - żywiczna. Taki zestaw kosztuje zaledwie parę groszy, a jest dużo przyjemniejszy i skuteczniejszy w pielęgnacji butów. Ja używam produktów firmy Coccine, do dostania (podobno) nawet w CCC, ja kupowałem w necie. Tłuszcz nawilża skórę, nadaje jej elastyczność, sprawia, że nie pęka, a pasta zapewnia świetną wodoodporność, nie pogorszając jednak w moim odczuciu oddychalności.
 6. Może pokaż jakieś zdjęcia?
 7. Ja? Akurat nie...a wiesz co to rekonstrukcja? Było kiedyś takie zdjęcie, podobno GROM'u (mówię podobno, bo nie jestem sam pewien) gdy mieli tą konfigurację, ale nie wiem na ile było prawdziwe.
 8. Oporządzenie zakładane na kamizelkę kuloodporną znasz?
 9. Jeśli chodzi o ten ukraiński to pojawia się na Allegro. Ja sam tam kupiłem.
 10. Szczep, możesz zamieścić jeszcze jakieś zdjęcia z tej sesji?
 11. Zastosowałem trochę niecelny skrót myślowy, chodziło mi o lunetę noktowizyjną, o ile dobrze myślę, że coś takiego istnieje.
 12. MP5SD on left, with dated, bulky and heavy HK Aiming Point Projector, and SD with laser sight at right. British SAS trooper with MP5A2 and scope. Estonian SOG with MP5SD3s, and what appears to be a pretty sophisticated night vision scope. Sam nie wiem co o tym myśleć. Są i duże, prymitywne kolimatory jak na pierwszym zdjęciu, jak i lunety na dwóch pozostałych. Zdjęcia i opisy: www.hkpro.com
 13. Na pewno nie mylisz lunety z kolimatorami zamkniętymi?
 14. I przywyknij do łapania gorących łusek na klatę (kto grał wie jak wygląda kwestia "lustrzanego" odbicia broni na niekorzyść realizmu) ;)
 15. Pamiętajcie, że jeśli nie będziecie buta dobrze konserwować i zabezpieczać, to i cud membrana nie pomoże.
×
×
 • Create New...