Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z H&K USP (TM)


Recommended Posts

Witam, jestem posiadaczem Uspeka z TM (tego z Hop upem). Wszystko było fajnie i elegancko do dzisiaj. Strzeliłem sobię za okno 2 strzały i po ostatnim.. wypadła mi lufa :evil:

Obejżałem wszystko i pobiegłem po super glue. Okazało sie że puściło kiepsko wykonane łączenie na tej "obramówce" lufy (to plastikowe co na jednym końcu ma hop up i wpadają tamtędy kulki a druga strona to wylot lufy).

 

No więc skleiłem. I znowu miało być pięknie, szkoda tylko że lufę umieściłem ODWROTNIE!! :D tzn są tam takie wcięcia na hop up, a ja to umieściłem o 180stopni za daleko.. Nie mogę teraz zamontować dobrze gumki od hop upa(chyba że odwrotnie - ale wówczas hop up działa pogarszając strzał (kulka leci łukiem w dół)

 

Co robić? Kurwa.. wkurzyłem sie lekko ;)Może jakoś rwać te poklejone części?

 

[ Dodano: 03 Maj 2006 09:02 ]

Nikt nic nie wie? A może ktoś przynajmniej wie skąd części skombinować?

 

[ Dodano: 06 Maj 2006 08:42 ]

eh.. widzę że dupa z tej pomocy wyszła

Link to post
Share on other sites

Mam tą replike od roku chyba, a jestem jej 2 właścicielem i nie wiem, jak tys to zrobił, ze ci lufa wypadła.

Nie wiem też, jak ja rozebrać, a części poza magazynkiem nie dostaniesz, chyba, zę ktoś bedzie zuytego na części na allegro sprzedawał.

 

jak dla mni e mozęsz sprobować sie bawić, ale możesz tez uważać splówkę za stracona i moze czas pomysłeć o nowej?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...