Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

większa bateria do SIG552 SEALS w atrapie granatnika (?)


Recommended Posts

kwestia jest taka -

w SIGu 552 mamy tylko 600tkę, co jak pokazuje praktyka nie starcza na zbyt długo, zwłaszcza przy ogniu ciągłym. :cry:

 

w celu zlikwidowania tego problemu będziemy próbować do SIGa z TM dołączyć ten granatnik -

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...products_id=250

 

będzie to się wiązało z dość gruntowną przeróbką samego granatnika - lufa do skrócenia, górna część granatnika też pójdzie do przeróbek - trzeba ją będzie jakoś ściąć żeby pasowało do risa na SIGu.

 

i tu się zaczynają schody -

jak zamontować granatnik do risa? jakieś śruby, obejmy? czy przykleić?

jestem laikiem w temacie i raczej będę polegał na doświadczeniu kolegi który mi z tym pomoże (czy raczej ja jemu pomogę).

 

będę wdzięczny za wszelkie sugestie

(kiedyś był temat o podobnych przeróbkach ale po zmianie forum już nie mozna go znaleźć- pewnie poszedł do piachu)

Link to post
Share on other sites

Witam, ja miałem podobny problem, bo tuningowałem mojego siga i nic co się mieściło nie chciało tego pociągniąć. A tu rozwiązanie - poczytajcie :

 

http://starzycki.serwery.pl/forum/viewtopi...pic.php?t=19747

 

Rozwiązań było kilka ale zdecydowałem się na alternatywne zasilanie. Wiem, że przy stocku 11,1V to za dużo ale jeżeli użyjecie takiej samej baterii dwuogniwowej (7,4 teoretycznie) to przy jej dużej wydajności prądowej nawet nie zauważycie różnicy w rofie.

 

W razie pytań piszcie.

 

Pozdrawiam

żylet

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...