Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty Jungle


Recommended Posts

Witam. Zwracam się tutaj do tych co znają się na rzeczy, jeśli chodzi o buty to ja totalnie nic nie wiem. Zastanawiam się nad kupnem Jungli, głównie ze względu na ograniczone fundusze.

 

Oto co znalazłem:

 

Jungle Allegro

Jungle desert Military.pl

Jungle skórzane Military.pl

 

Które z tych ofert są godne polecenia, czy może powinienem poszukać gdzie indziej? Czy oferta z Allegro przedstawia oryginały (może po zdjęciach i metce ktoś stwierdzi)? Co prawda nie wydaje mi się ze względu na cenę, ale może?

 

Osobiście wolałbym buty w kolorze piaskowym, ale ich chyba nie da się zapastować. Podobno pastowanie wpływa na nieprzemakalność butów - czy to prawda? Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Posiadam Jungle z allegro dokładnie ten sam rozmiar. Buty te z tego co pamiętam i pisało są robione w niemczech. Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolony :) Jest wyntylacja stopy buty mi jeszcze nie przemokły a chodze w nich na okrągło. No tyle że przed pierwszym założeniem radza zabandarzować sobie kostki, kolega mi radził ale go nie posłuchałem zaowocowało to tym że buty zanim je ponownie ubrałem odczekały 2 tygodnie z powodu OBDARTYCH kostek. W innych butach też mi się cieżko chodziło. Po zagojeniu się ran. Radze rozchodzić buty przez tydzień nadal owijając noge bandarzami :) Buty idealnie mi pasują także to nie jest spowodowane przez za duży rozmiar buta. Ten model tak ma. Ogólnie polecam te z allegro. Nie mam do nich zastrzerzeń a na strzelankach genialnie się sprawdzają.

 

Szogun

Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o Jungle, do których podałeś linki to ja bym Ci żadnego modelu z nich szczerze nie polecił. Są to repliki Jungli.

 

dokładnie nie kupuj tylko nogi sobie rozwalisz a te buty wytrzmają ci gdzieś pół roku . Ja osobiście bym ci polecał te deserty , ale niete z miliatry bo też są replikami, oryginalne produkuje firma altama ,ja swoje oryginalne kupiłem za 90 zł prawie jak nojki od Kuby Bosskiego na allegro, albo zobacz na ebayu tam też są dosyć ciekawe ceny, wtedy wpisz ,,desert boots altama,, i ci wyskoczą. A butki śą super ,szybko schną, w zime wystarzczy je przejechać impregnatem i też sie super sprawują. A najlepsze jest to że są wygodniejsze niż adidasy.

Link to post
Share on other sites

Ja jungle to tylko firmy RO SEARCH,są to oryginalne USA z armii,prawda trzeba je rozchodzić jak każde nowe buty.Jungielki mająwentylatory przy podeszwie które odprowadzają wodę jak sięnam wleje do buta(jungle sa specialnie robione na mokradła i do chodzenia po wodzie,w junglii)Szybko schną,a skóra użta do ich budowy jest taka że nie popęka od długiego zamoczniea.POLECAM!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...