Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

us socom

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

 1. Hmm zobacz to KLIK ! To dopiero sprzet,a mało o tym kto wie...
 2. us socom

  Bizon

  Hmmm piękny,ale bardziej mi się podoba jego praktyczność i dorby jest fakt że magazynek nie wystaje.Czy go można kupić,jaka cena ?
 3. tak kilka jest: RANGER w pawiolonie LIDER na ul.Wyszyńskiego , JAGER ul.Legonowa(też w dużym pawilonie) , MILITARIA na ul.Rocha(tyż w pawilonie).Co nieco jest ale rewelacji nie spodziewaj się.
 4. Aha dobrz,web texa niegdy nie kupię,dzięki za info.A co do plecaków ULTIMAX(chyba to jego nazwa ?)bo widziałęm tylko web texowe,a czy są jakies kontrakty(czyt.super jakośc),moze to model specialnie dla SAS ?
 5. Witam,zakładam temat o plecakach armii brytyjskiej.Są bergensy,berghausy,i bergany..są ultimaxy,jedne są kontraktowe zarmii a drugie WEB-TEXa,i tu mam pytanie czy WEB-TEX robi dla armii czy na cywilny rynek?No i jak jest z jakością web-texa ?Czy np.plecak wykonany przez web-texa jest gorszy pod względem jakosci i użytych materiałów lub jakosci szwów,od kontraktowego plecaka brytyjskiego(mowa o tym samym modelu ale dwóch producentów) ?Chcem nabyć plecak ULTIMAX,jest on web-texa,i nie wiem czy są wersje kontraktowe czy tylko web texa,?A moze web tex robi je tylko i robi dla woja ?Czekam ns info
 6. Szkoda,że ekipa nie istnieje już....
 7. Co to ten bałwanek,jak on wygląda ?Mozesz mi podać instrukcję wiązania tego ponha BW lub jakieśfoto gdzie widać jak to sie robi.
 8. A oto ja i moja klyaksa :) fotka 1 fotka 2 Sprzęt z Rosjii,firmy SPLAV z Moskwy.Oprócz tego kupiłęm na allegro za 15zł nowe ponho BW w zimowe camo.Jest super,ale namaka,depcze sie je nogami(trzeba je pozwiązywać oddatkowymi sznurkami i bedzie git)teraz robi ono u mnie jako namiocik gdy śpię w lesie zimą,a jak wyruszam w drogę jako pokrowiec zimowy na plecak.
 9. us socom

  Barrett M82A1

  Żeby nie było że nikt wiecej nie robi BARRETów http://www.gb-tech.com.tw/M82A1_E.htm
 10. Firma madbull robi GB gazowe któe instaluje się w miejsce normalnego elektrycznego Gb
 11. Piękna rzecz,ale oby nie do szafy i do poogądania ,tylko do boju i nie żałowac go :)Dla mnie fajniejszy jest hełm SFERA,ale co komu i po co to się nie znam.
 12. Tak ale ten barret to konwersja do M16 hurricane'a(nie iwem czy obrze firme podałęm),no ale bodajże dolną część body przy chwycie musiał sam zrobić i nic wiecej.
 13. us socom

  GunSmoke

  Znam gościa osobiście,kupywałem u Niego sporo,polecam,ma zawsze nietypowe rzeczy i dosyć tanio.
 14. Tam już kilku gości zrobiło w pełni działające ASG.
 15. Zajżyj tu http://www.jedendojednego.fora.pl/
×
×
 • Create New...