Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Potrzebuje pomocy w kilku kwestiach odnośnie cm.028c


Recommended Posts

Witam tak jak w tytule mam replikę cm.028c której trochę nie używałem i mam w planach postrzelać cos z znajomymi ale chciałem dołożyć kilka rzeczy do mojej repliki 

nie wiem gdzie znaleźć następujące części:

- Pokrywa komory zamkowej z szyną

- tłumik (odnośnie tłumika nie wiem czy trzeba wydłużyć lufę czy tłumik ma wbudowaną).

Link to post
Share on other sites

Po co Ci pokrywa z szyną? CM028C ma szynę na pokrywie bloku gazowego, tam można założyć kolimator.
Ale jak się będziesz upierał to szukaj pod hasłem 'AK RIS'. Po szybkim przejrzeniu Internetu chyba nie ma obecnie w polskich sklepach, oprócz LCT za 500 zł. Ale oczywiście mogłem coś przeoczyć.
Są też szyny w miejsce szczerbinki. Coś takiego: https://allegro.pl/oferta/szyna-ris-na-szczerbinke-ak-montaz-na-kolimator-laser-picatinny-ris-22mm-10777243372
Nie wiem czy będzie to pasować do standardu AK TM.

CM028C ma gwint na lufie? Tłumik nie ma lufy w środku. Trzeba by zamontować dłuższą, ale nie rób tego. Jest i tak dość długa lufa (455mm) i pewnie stockowy układ pneumatyczny i tak ma problem z dostarczeniem wystarczającej ilości powietrza.
Jak chcesz tłumik dla wyglądu i jest gwint na lufie to kupuj bez przedłużania lufy wewnętrznej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...