Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelanie - Beretta 92 TM - HOP UP


Recommended Posts

Witam. jestem nowy i zielony. Nabyłem Berettę M92F HOP UP Mode - Tokio Marui. Zaczynam dopiero ASG więc nie krzyczcie proszę :D . Wystrzelałem z niego kilka(może i naście ) magazynków. Zauważyłem pewną rzecz. Mianowicie kulki lecą strasznie do góry i znosi je w lewo. Czy to zależy od ustawień hop upa czy od złego strzelania? pistolecik nowy świerzutki . Strzelałem y kulek Tokio które były w pudełku + 0,25 g i kupionymi 0.2 g - obydwie chodzą strasznie do góry, trzeba celować zdecydowanie niżej :( to jest normalne?

 

Trochę o samym pistulicie - wykonany ładnie, troszkę plastikowo i w niektótych miejach nadlewki (łatwe do usunięcia papierkiem ściernym na mokro gradacji ok 1000), wszystkie "ruchome" elementy mogły by być zrobione jako oddzielne od "budy" ale cóż i tak jest śliczna :))

 

Pozdrawiam

p.s

a poowie mi ktoś do czego jest druga lufa bo po japońskiemu ja nie paniemaje ;)

Link to post
Share on other sites

Proponuje byś zwyczajnie zaczekał(tj strzelając oczywiście regularnie) z czasem zbynie podkręcanie kulek zniknie. Co do skręcania w bok niestety nie mam pojęcia co może być przyczyną. Jeśli strzelasz z okna lub na dworze, to może to być wiatr ;)

 

Ja też mam te berette. Kulki z początku też zakręcały w góre, co przy strzelaniu tarczowym wkórzało, jednak dawało(takmi sie zdaje) dalszy zasięg w terenie. Po przestrzelaniu i przesadnym przesmarowaniu(kumpel mi spsikał wszystko, nawet HU(mysłałem że zabije) poza tłokiem i cylindrem) zasięg spadł, ale zniknęło zbytnie podkręcanie. Teraz pistolet kaprysi, i strzela na ok 25 metrów(czasami jak coś mu nie pasuje to tylko na 20) ale za to prosto w miejsce gdzie celuje(mam nadzieje, zę jak przesmaruje jak nalezy tłok, to zasięg wróci do normy 30m).

 

A co do drugiej lufy, to jesli masz na myśli ten drugi dzyndzelek co dają do pistoletu, to jest po to byś sobie mógł założyć inny, wtedy lufa wygląda na dłuższą, choć ten "pierścień" wokół jest szpetny. Mi po pustym strzale w lesie spadła ta pierwsza, juz jej nie znalazłem, wiec musze używac tej drugiej ;)

A jesli chodzi Ci o lufe wewnętrzną, to jest ona po to, by leciały przez nią kulki, zewnętrzna to tylko atrapa by broń wygladała jak prawdziwy pistolet 9mm, a nie zabawka na 6mm :)

Link to post
Share on other sites

Witam,

Kolega ma mk23 socoom high grade marui off course i ten sam problem, kulki 0,3 powinny załatwiłć sprawe, hopsiup musi tez sie dotrzec :lol: A co do znoszenia w lewo moze to być zle ustawiona gumka hop-up albo wada fabryczna jak np. w ak 47 cymy :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...