Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Biedrusko, 6 lipca 2002


Recommended Posts

GWNh informuje niniejszym, że organizuje manewry na poligonie w Biedrusku k/Poznania w dniu 6 lipca br. Wszystkie zainteresowane ekipy i osoby serdecznie zapraszamy. Postaramy się zapewnić świetną zabawę w oparciu o wcześniej przygotowane scenariusze.

Prosimy o wczesniejsze zaawizowanie wizyty w Poznaniu, abyśmy mogli przesłać opis trasy oraz podać punkt zborny.

Oczekujemy bardzo serdecznie

pozdrawiam

Wit

Link to post
Share on other sites

Na mocy nadanego mi pełnomocnictwa deklaruje obecność wrocławskiej Bravo 1. Co do liczebności - nie mogę nic narazie stwierdzić, ale jak zwykle będzie to nie mniej niż 6 osób. A poza tym szykują nam się nowi rekruci...

 

P.S. Witaj Kogood! Kupe lat się nie widzieliśmy (strzelaliśmy). Mam nadzieję, że jedziesz jutro (w sobotę) z nami do Opola?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dziekuje wszystkim za milo spedzony czas

 

Idac za chwalebnym przykladam Lodzi i Poznania moze czesciej organizowac "ogolnopolskie" imprezy bez koniecznosci ubierania ich w forme zlotu (bardziej swobodna i dowolna formula).

 

Jezeli tylko porozumim sie z FA i Yellnetem moze uda sie przygotowac cos w W-wie (prosze nie traktowac tego jako deklaracje/obietnice jedynie jako probe)

Link to post
Share on other sites

Dziękujemy bardzo za wspaniałą zabawę i atmosferę.

Pomysł na przyszłość w nawiązaniu do wypowiedzi Yasiek'a - przewidujmy spotkania spontaniczne w taki sposób, by wszyscy uczestniczyli także w wieczornej części "walki", gdyż daje to dodatkowe walory poznawcze.:).

Swoją drogą, nareszcie wiem z kim będę podejmował ewentualną polemikę na forum, gdyż do wczoraj GuNNer i Yasiek to były dla mnie tylko imiona w sieci. Cieszę się, że będę mógł teraz tym imionom przyporządkować jakże miłe osoby. Bardzo było fajnie Was poznać Chłopaki :D .

Raz jeszcze dziekuję wszystkim za przybycie i wspaniale spędzony czas.

Do kolejnego spotkania i serdecznie pozdrawiam

Wit

Link to post
Share on other sites

Witam!!

Ale było świetnie :)kto nie był niech żałuje .

To był czysty Vietnam :))

robaki i upał :)

pyszooooota :))

Pozdrawiam wszystkich grających w Poznaniu:) i dziękuje za zabawę :)

WHOOOOAAA :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...