Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

AK103 (oznaczone jako RK 103) wypuscilo tylko G&G jak mi sie wydaje, gun pojawil sie w ofercie niedawno i watpie aby ktos mial w Polsce, lacznie z zadajacym pytanie, tak wiec pytanie raczej z tych retorycznych...

:?

 

Poza tym G&G ma stockowo ponoc 330-350 fps, komu za malo, to niech wywala kase na upgrejdy...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Magazynki STARA pasują!! Tak samo jak od CYMY od SeLeRa tylko od JG nie pasują.

xelvis - to jest maszyna! a jak chcesz sie cosik dowiedziec to zapraszam na http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=23890&hl=

Chyba wszystko co było do opisania zostało opisane w owym temacie.

 

Zydelek. Nie bierz FTK!! to będzie twój zyciowy błąd. Jak nei masz łożysk ślizgowych to jest kup + tłok najlepiej z 3 stalowymy zebami, jakiś fest mocny. Sprężyna M120 i aku. to wsyztsko czego potrzebujesz by mieć ponad 400FPS!! Zajzyj co pisałem o 104, to sa praktycznie te same gnaty.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

przepraszam że odświeżam ale mam pytanie. co muszę zrobić aby RK-47(w środku to samo co 103) aby uzyskać 370-390 fps? w sprawach tuningu jestem zupełnie zielony więc proszę o jakieś info. Zasadniczo to miałem zamiar po prostu całość uszczelnić ale G&G ma jakiś niestandardowe elementy i nie mogę znaleźć kompatybilnych części.

Edited by Morn
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...