Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning MP5-J CYMY


Recommended Posts

haha właśnie wygrałem aukcje na allegro lufa stock CA do mp5 6,08 , komora hop-up CA i gumka guardera używane po niby 15k kulek ale za 50zł:P najwyzej sie gumke wymieni tylko:D a z moja aluminiową lufa no to CA zwiekszy celnoś:D

pozdro dużo jest części na allegro uzywanych do mp5 od tego kolesia:P :-F :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobra dałem rade

wymieniłem lufe na stocka CA i komore CA gumka guardera ale przezroczysta i musze mieć hopka na minimum bo tak podkreca

a jeżeli mam na końcu lufy małe porysowanie wewnątrz tak na 2mm długie ale nie czuć rowka jak sie czymś przejedzie to ma wpływ jak kulka leci??

bo przyszła lufakumpel debil przyszed.ł jak rozbierałem i mi porysowa omg co za koleś

pozdro

Link to post
Share on other sites

na sucho normalnie przelatuje

chyba poprostu za duży wiatr był i znosiło

ale jedno jueszcze mnie meczy dlaczego pierwsza kulka nie jest podkrecana??

tego nie wiem leci do dupy a potem normalnie

 

teraz jest lepiej chyba sie poprostu musiułożyć ten HU

pozdro

Edited by MATI_hopek
Link to post
Share on other sites

Witam.

Mam Cm 27 J i wystąpił u mnie problem następującej maści... w gearboxie jest cos nie tak zgyz strzele pare razy jest ok a po chwili nagle cos w gb zacina sprezynę razem z tłokiem w pozycji naciągniętej lub pół naciągniętej. musze otworzyc gb poukladac wszystko spowrotem..gdy złoze podziała pare strzałow i znów to samo... silnik wtedy robi tylko "pyk" po czym kable wraz z baterią sie grzeją.

Miał ktoś kiedyś podobny problem ?

Prosze o pomoc !

 

dodam jeszcze ze nic w gb nie zmieniałem.

Edited by tenchu
Link to post
Share on other sites

Przydałoby się wymienić prowadnicę sprężyny, bo ta plastikowa prawie na pewno tego nie wytrzyma. Kup jakąś metalową, najlepiej z łożyskowaniem od GB v.3. Reszta powinna dać rade.

Edited by Aurox
Link to post
Share on other sites

Takie male info prowadnica łozyskowana hurricane z zestawu FTW hurricane do tuningu mp5 nie pasuje do mojej cymy, bo to jest do gb 2v. a w cymach jest gb 2v. z elemantami 3ciej, i ta prowadnica sie nie miescie ze sprezyna... koelga mi montowal i tak sie stało,

Link to post
Share on other sites

Polecam najpierw przeczytać temat w którym się wypowiadasz. Zadawałem już to pytanie. Pasuje komora do MP5 (dziwne, nie?). Metalowa daje się zamontować tylko z metal body. O ile się nie mylę obecnie w sklepach dostępne są komory CA i ICS. Lufa będzie pasować też do MP5 (no kurde, jak to możliwe?). Inne prawdopodobnie dopiero po przeróbkach. Sam mam 363mm od emki i musiałem ją odrobinę ponacinać i popiłować.

 

Jeszcze raz polecam czytanie tematu.

Link to post
Share on other sites

Zależy jaki kształt chcesz baterii. Są specjalne V-shape do mp5. Mi po odrobinie wytapiania takiego progu w gripie wchodzi i zwykła płaska bateria, ale czasem muszę się pogimnastykować, żeby wszystko upchnąć. Rof spadnie znacząco, u mnie np wcale zanikł, bo stockowy silnik od cymy i bateria 8,4 nie pociągnęły tej sprężyny. Panowie z taiwangun też od razu polecali wymianę silnika i baterii, więc ja bym to na stałe wpisał do kosztorysu. I nie polecam zabaw z wyjęciem podkłądek, bo to śmierć dla zębatek. Dużo lepsze będzie prawidłowe wypodkładkowanie, które jest żmudne, ale opłacalne.

 

Co do dolutowywania, nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że teoretycznie da się to zrobić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...