Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

skuziak

Użytkownik
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja mam Colta. Jest ze ZnAlu i trochę miękkie. Żeby dobrze działał boltcatch trzeba pogmerać z wygięciem blaszki. Spasowanie i wygląd piękne. Komora rewelacyjna. Piny fajne. W moim siedzi szkielet GB SRC i pasuje bez przeróbek. Ogólnie polecam.
 2. skuziak

  Crom

  No to otrzymałem paczkę. Sztywny worek miodny. Bandana też fajna, nie czuć tego na głowie :) Bardzo dobra robota. Gdyby tylko szpej nie pachniał fajkami :P
 3. skuziak

  Crom

  Czy ja jestem ślepy, czy na stronie nie jest podany żaden numer konta, żeby płacić za zamówienie? Oświećcie mnie proszę. :) W mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia też nie było, więc zapytałem, ale już 2 dzień czekam na odpowiedź. Ogólnie to spodziewałem się, że i tak pójdzie to wolniej. Ale daliście sobie 7-14 dni na realizację - chwała :)
 4. Mekto - zmieniałeś dyszę? Jeżeli zmieniłeś to problem prawdopodobnie leży w popychaczu - sprawdzone na własnej skórze.
 5. Szersze zwoje do tłoka :) Mówicie o starym, czy nowym typie zębatek? Bo mam stare i się zastanawiam, czy one pociągną mi M120. Ale nowe podobno są słabsze, więc pewnie tak; upewniam się tylko.
 6. Ja nawinąłem tylko ile wlazło pod gumkę hopupa. Jak już pisałem efekty niesamowite.
 7. A jak już jesteśmy przy teflonie, to polecam sobie wykonać teflon fixa, u mnie to dało niesamowite efekty.
 8. Mundury w kroju się nie różnią. A przynajmniej nie zaobserwowałem. Co do kolorów, to kumpel ma z Lublińca komplet identyczny, a ja mam inne spodnie i inną minimalnie bluzę, różnice dokładnie jak opisałeś. Zamawiałem bardzo niedawno, jeszcze jak była ta promocja. Z kolei kolega, która ma z Praszki ma już trochę dłużej używany i deko sprany, ale mogę powiedzieć, że jest on bardziej zielony w odcieniu od Lublińcowych.
 9. Preca gumka i komora jeżeli masz niestandardową. Jak standardową, to komorę opuść.
 10. Ja z innej beczki. Wiem, że kolory materiałów macie w galerii, ale myślę, że wybór ładownic z cordury w kolorze bazowym byłby łatwiejszy, gdyby zamieścić zdjęcia produktów w danych kolorach na tle polskiej pantery leśnej np. Może trochę to pokrętnie opisałem, ale chodzi mi o takie zdjęcia bardziej porównawcze co z czym, a z czym nie. :) Ewentualnie, ktoś z użytkowników sprzętu MML mógłby się wypowiedzieć co najlepiej komponuje się z panterą leśną :) Oprócz oczywiście oczywistej pantery leśnej, chodzi mi o kolory bazowe (oliwka, zielony, khaki itd). Z góry dziękuję.
 11. http://www.airsoftbialystok.9o.pl/forum/ - proponuję ogłosić się tam.
 12. Kupił ktoś już może nomexy P&J? Jakichś opinii o nich szukam.
 13. Naprawdę czytanie nie boli. Temat silnika był już wałkowany tyle razy, że się odechciewa pisać...
 14. Z niewiadomych przyczyn rozpierniczył mi się szkielet GB. Ułamał się kawałeczek, tam, gdzie siedzi anti-reversal. Nie było ani zimno, ani repliką o nic nie zawadziłem, po prostu ułamał się. Nie wiem jak to rokuje, ale liczę, że to tylko incydent...
×
×
 • Create New...