Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M47A - już mnie nerwy zżerają!


Recommended Posts

Na starcie chciałbym wszystkim powiedzieć „Cześć” z faktu tego że jestem tutaj nowy. Mam problem malutki z moim shotgunem „Double Eagle M47 Long”, nie chce wspominać tutaj o sile jaka jest potrzebna by ruszyć spust, bo z tego co czytałem można wnioskować że „ten typ tak ma”. Mój problem tkwi w naoliwieniu w/w gana, nie mogę sobie poradzić z rozebraniem osłon! Odkręciłem wszystkie śrubki jakie są tylko możliwe a i tak nie mogę go otworzyć by dotrzeć do tłoka, sprężyny itd. itd. Czy one są jeszcze sklejane ? ... Kto posiada, lub kto wie jak dotrzeć do serca M47 proszę o podpowiedź i pomoc! ... Z góry dziękuję i przepraszam za ten „dla Was” banalny problem przez który ja chyba osiwieje na dzień dzisiejszy ze złości... :cry: :evil:

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem przeoczyłeś jakąś drobną śrubke bo nic nie jest sklejone ani przybite gwoździem :wink:

 

Ja mam pytanie z innej beczki.

Rozkręciłem go rozłożyłem naprawiłem usterke(zatkana lufa przez moje niedbalstwo) i teraz pytam się jak go złożyć? Dokładnie jak złożyć tą blokadke spustu i gdzie wszystkie najdrobniejsze części powinny się znaleźć?

 

Mile widziane zdjęcia "bebechów" :wink:

 

thx i pzdr

Link to post
Share on other sites

A mnie zaraz szlag trafi jak sie nie nauczycie czytac archiwum. Temat rozkrecania tej repliki a szczegolnie poprawnego jej skladania byl wielokrotnie walkowany na tym forum.Przeczytajcie caly watek o tej replice i bedziecie wiedzieli wszystko na teraz i na przyszlosc.

Jako pomoc nie bedzie dla Was odpowiedz: OPIS JEST NA FORUM i to zarownio w dziale speżynowe jak i Tanie repliki sprezynowe..tylko trzeba ruszyc myszka i poszukac. :evil:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...