Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problemy z mid-capem G&P


Recommended Posts

Witam

Mam problem z mid capem produkcji G&P(do AK-47). Mianowicie kiedy wstawie do niego ok 100 kulek (roznie raz wsadzilem 60 raz 130 i ten sam problem)nie chce wogole podawac kulek, tzn odsuwam ten plastik zwalniajacy kulki i wogole nie leca, tak jakby sie sprezyna blokowala. Wlalem tone silikonu i troche pomaga, ale nadal trzeba go walnac ze 2 - 3 razy i wywalic kilka kulek na zewnetrz zeby dzialal. Ma ktos jakies rady na to, bo dalem 95zl za maga i zaczynam sie na niego bardziej denerwowac niz na High Capa CYMY!!

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
problemy&magi z G&P ......??pewnie to jakas wada fabryczna :)
Niekoniecznie - moje 2 mid-capy G&P do AK chodzą prktycznie bezawaryjnie (jeden od roku, drugi od dwóch miesięcy). Może pomoże zmiana gatunku kulek- nie wiem jakich używa inicjator wątku. Jak dotąd jedyne zacięcie magazynka z jakim miałem doczynienia to przypadek kiedy felerna kulka (Guarder 0.25) przyblokowała mechanizm - objawy były podobne jak tu opisywane (brak możliwości opróżnienia magazynka zarówno poprzez strzelanie jak i odblokowanie zwalniacza). Pomogło "wydłubanie" tej pechowej kulki śrubokrętem, reszta wyszła już normalnie.
Link to post
Share on other sites

To naprawdę jest bardzo delikatna sprawa.

 

Ja onegdaj wywaliłem 20tys. GoldFire przez 3 różne precki (MP5, M15, P90) i były to świetne kulki. Ale jakieś pół roku temu miałem 3 zacięcia na jednym low-capie (68 kulek). Także to mocno zalezy od partii. Tamte GF były kupowane we Francji.

 

Z kolei Excele dostępne teraz na rynku tną się w hi-capach do P90. Blastery chodzą jak złoto i tych używam ja i chyba cały Poznań, także można polecić również do precki.

 

BTW ciekawostka: kulki zamawia się na tony w HK. Taka tona przyjeżdżą i tutaj jakaś firma "rozlewa" te kulki do butelek. W ten sposób powstały GoldFire i Blastery, które tak naprawdę butelkuje ActionSportGames.

 

No i trik polega na tym, że jak te NoName z HK okażą się lipne, to cała "marka" od razu siada. Bo odesłać tego nie ma jak (tonę?). Także co jakiś czas może sie zdarzyć, że dobre kulki się "popsują". Koniec przypowieści :)

Link to post
Share on other sites
Z kolei Excele dostępne teraz na rynku tną się w hi-capach do P90

Ogólnie mają dziwną powierzchnię... taką matową.

 

BTW ciekawostka: kulki zamawia się na tony w HK. Taka tona przyjeżdżą i tutaj jakaś firma "rozlewa" te kulki do butelek. W ten sposób powstały GoldFire i Blastery' date=' które tak naprawdę butelkuje ActionSportGames. [/quote']

Skoro to to samo, to czemu mają inną powierzchnię i nieco inny odcień?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Odnosnie mid-capow, mialem w mojej karierze problem z trzema sztukami juz nawet nie pamietam jakich firm (nie byly to moje magi). Zawsze dobrym rozwiazaniem bylo popuszczenie srub ktore skrecaja obie polowki magazynka. Sprobujcie moze podziala ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zbyt obfite smarowanie magów nie jest najlepszy wyjsciem.

 

Co do midów.

A) midy GP do eMek tną się częściej niż do AK więc nie wolno stosować taskich porównań

 

B) topik o tych magach jest już na forum

 

C) Rozwiazania:

- popuscic srubki

- delikatnie nasmarowac

- wyrobic poprzez zostawienie na noc (sprezyna i tak jest mocna)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...