Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

hehe pewnie MP5K to podstawa : ))))

 

Mam nawet Mp5K do ASG ]:-> (sprzedam jakby co, precka i 2 baterie i 3 magi - tanio) - sory za OT ;-)

 

Mój level to też coś ok 7 :) ... ksywa : bauer82 jakby co :) często mnie można spodkać na GERMANY i LONDON - najlepsze pingi.

 

Pozdrówy !!

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Wydaje mi się ze chodzi o to że gra podczas każdego włanczania łączy sie z serwerem głównym... i jeżeli sa jakieś aktualizacje pobiera je. Czasem się coś nie łączy... a to co CI się wyświetla znaczy dosłownie : nie mogę pobrać danych :] heh ... wiec to bedzie raczej to ;-) ... mi z początku tez nie chciało się coś łaczyć... wina leży po "ich" stronie... przynajmniej w moim przypadku tak było ;)) .. odpaliłem gre kilka dni później i połączyło sie bez problemu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Odświerzam temat :D

Map jest dużo, wskaźnik pingu prawie działa - lagerzy już nie wejdą na "zielone" serwy ale za to podczas gry zawyża ping innym graczom, broni jak zwykle z kolko-godną i jeszcze troche (Steyr AUG WYMIATA !!! :twisted:), Serwery b. dobrze pracują (nie są za wolne - nie tworzą się lagi)...

 

P.S.

Serwery GERMAN i LONDON są dla ludzi z europy (wiadomo - mniejszy ping) ale jeszcze mniejsze pingi są (odziwo) na serwerze w Londynie (przynajmniej u mnie... :wink:)

 

Pozdro !

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...