Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

co moge zrobic z shotgunem


Recommended Posts

mam shotguna long i mam takie pytanko czy da sie cos zrobic aby byl celniejszy i moze polepszyc zasieg ??

 

[ Dodano: 10 Cze 2006 20:37 ]

aha brak odpowiedzi w moim temacie oznacza to zze nikt nie zajmuje sie tuningiem shotguna

Link to post
Share on other sites

jest to shotgun long z DE kupiony w taiwangun no zasieg ma niezly bo skuteczny to okolo 30 m a taki o to kolo 45m (lekkim lobem i HU) ale celnosc jest srednia i jesli by sie dalo to zasieg mozna tez zwiekszyc

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Wymienić raczej trzeba lufę (taka z Obi będzie tania i stosunkowo dobra)

Jakieś podkładki pod sprężynę lub jakaś niewiele mocniejsza. Uszczelnienie tłoka, odpowiednie nasmarowanie, po wymienieniu sprężyny

raczej będzie trzeba wymienić spust na metalowy (tak mi się zdaje), wymiana gumki HU na silikonową (jeśli jest taka do tego modelu) To powinno polepszyć osiągi

 

Są to moje własne sposoby na ''tuning'' i nikt nie musi na nie zwracać uwagi. Jeśli się w czymś mylę to napisać.

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

masz zdjecia srodka w temacie o s&w m3000 w dziale sprężynowe, to to samo co ty masz, tak na pewno :lol:

do tłoka wsaz ze 3x2gr. ale sprezyna i tak tam jest b mocna i moze nie wytzrymac zaczep do naciagania przy cylindrze, mi nawet w stockach padał, konkretnie to w 3 ;) ale roztopiony plastik + wkręt w srodek i działa juz kupe czasu

wez przeczysc lufe i omajdaj silikonem takim najzwyklejszym koncówke z zewnatrz ta co wchodzi do guna i wsadz w komore hu, nie za duzo tego silikonu! i zostaw do wyschnięcia komory hu nie smaruj, nasmaruj tytlko metalowe zerdzie na których trzyma sie cały uklad spustowy i wlej troszke do cylindra. Podejrzewam ze nie mas zoleju silikonowego - nic nie szkodzi, mozesz nasmarowac kujawskim, byle nie za dużo. Wnetzre guna wyczysc z paprochów i roznych syfów bo jak nasmarujesz bedziesz miał "błoto"

w ten sposób (bez podkladek) wykręcam z nich 40m skutecznego a leci jeszcze daaaalej jak mój kałach cymy z metal gb.

 

Myśle że pomogłem, miłego dnia ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...