Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VSR-10 Tokyo Marui - zepsuty naped bolt action.


Recommended Posts

Witam.

Zwracam się z prosba do wszystkich tych, ktorzy sie na snajpach znaja. Mianowicie strzelalem normalnie z mojej VSR-ki, gdy nagle odmowila mi posluszenstwa. Gdy odciagam zamek do tylu, nie zaskakuje na samym koncu i zjezdza spowrotem do poczatkowej pozycji. Na moje oko cos nie lapie po prostu naciagu. Zwrocilem sie z tym do serwisu w SPECSHOPIE w Poznaniu ale po 2 tygodniach powiedzieli mi ze nie wiedza o co chodzi. Jeszce raz przypominam ze snajpa nie byla rzucana, a usterka wynikla z normalnego uzytkowania. Bardzo prosze o pomoc ;(

 

Pozdrawiam goraco

 

Simon

Link to post
Share on other sites

Snajpa byla tuningowana, mianowicie sprezyna 130 sp i prec lufa. Tloka jakos nie moglem rozkrecic, myslalem ze zajmie sie tym serwis. Co polecacie mi zrobic? Kto lub co moglby mi obejrzec, powiedziec co nie tak i co kupic przy tym nie wciskajac mi kitu i wyciagajac kupe siana?

Link to post
Share on other sites

jest kilka mozliwosci tak jak poprzednicy pisali prowadnica mogla sie zlamac, mogl sie zetrzec tlok (krawedz ktora chaczy sie o piston sear), rowniez mogl pojsc piston sear albo trigger sear. Radzilbym ci rozkrecic karabin a nie od razu wysylac gdzies do serwisu, to nie jest klopot wykrecic 2 sruby imbusem i 2 ze spustu. Rozkrecisz i bedziesz mial jasnosc sytuacji, obejzysz sobie spust i cylinder. Osobiscie stawiam na piston sear albo prowadnice.

 

jak co to pisz na PW

 

 

 

pozdrawiam Szatan :D

Link to post
Share on other sites

to jest ALBO piston sear ALBO tłok, przy połamanej prowadnicy inaczej ,,zachowuje" się cylinder, jeśli wymienisz piston to będziesz musiał wymienić tłok , a jeśli wymienisz tłok to będziesz musiał dokupić piston, więc na to samo wyjdzie, ja kupiłem tłok z nierdzewki laylaxa, a piston zostawiłem stockowy i starczył tylko na 100 strzałów, jęsli piston zrobisz z nierdewki to i trigger sear będzie obciążony i szybicej (jakieś 1000 strzałów) pęknie więc to też musisz wymienić, trzy elementy za cenę prawie z kosmosu bo nowe laylaxa kosztują: tłok - 209, piston- 109, trigger- 179, ale za to otrzymasz żywotność nawet na kilka lat częstego użytkowania

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...