Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt XM177 Commando B2


Recommended Posts

Witam!

Mam Colta z Airsoftguns.pl i rozebrałem go (już drugi raz). Znowu odpadł ciężarek w uchwycie ale się przyklei. Od dłuższego czasu nie strzelam z tej broni (moja pierwsza bardziej poważna i lepsza niż te kałachy z bazarów za 15zł) bo ma lipny zasięg i chce coś w niej stuningować. Plastik dosyć solidny więc nie powinien się rozlecieć.

gearboxcolta6uk.th.jpg - link do obrazka gearboxa.

Gearbox wygląda lipnie (przezroczysty plastik) i chcę go wymienić na coś lepszego. Czy się to w ogóle opłaca? Jeśli tak, to czy kupić metalowego czy plastikowego gearboxa?

 

Aha i jeszcze gdzie kupić przedłużenie lufy do tego modelu bo przydałaby się 3 razy dłuższa[/url]

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Proponuję ci dać sobie spokój z tuningiem tej repliki gdyż przedłużenie lufy na standardowym gearboxie spowoduje skrócenie zasięgu a nie wydłużenie go (pojemność cylindra jest zbyt mała).

Jeśli chodzi o gearbox to jedyne, co w miarę opłaca się zrobić to wymienić uszczelkę tłoka na szerszą (by zwiększyć szczelność) realnie da ci to jakieś 3-4 metry większego zasięgu i to tyle, bo i tak spokojnie można uciec przed kulkami.

Zmiana w nim czegokolwiek, jeśli nie dysponuje się darmowymi częściami jest stratą kasy!

Używałem tej repliki przez jakiś czas dopóki nie połamała się na pół po lekkim upadku :F

Podsumowując: Szkoda kasy i twojego czasu :!:

Link to post
Share on other sites

hmm jak jestes uwazny to nie rozwalisz...

wymien ten tlok i ewentualnie wstaw mocniejsza sprezyne, a co za tym idzie wypadaloby wymienic zebatki na metalowe bo plastikowe beda sie 'scierac' przy mocnej sprezynie... zwiekszysz szczelnosc ukladu i predkosc kulki. to chyba wszustko co mozna (oplaca sie) w tej replice robic

pzdr

Link to post
Share on other sites
hmm jak jestes uwazny to nie rozwalisz...

wymien ten tlok i ewentualnie wstaw mocniejsza sprezyne, a co za tym idzie wypadaloby wymienic zebatki na metalowe bo plastikowe beda sie 'scierac' przy mocnej sprezynie... zwiekszysz szczelnosc ukladu i predkosc kulki. to chyba wszustko co mozna (oplaca sie) w tej replice robic

pzdr

 

Być uważnym oznacza chyba dla ciebie stanie w miejscu bo tylko wtedy można być wystarczająco uważnym :D

 

Czytając twoją radę zastanawiam się czy widziałeś chociaż ten karabinek rozebrany bo wydaje mi się że to czysto teoretyczna propozycja. :lol:

Po wymianie tłoka (swoją drogą ciekawe na jaki?), sprężyny na mocniejszą i zębatek na metalowe rozwali mu lichą plastikową obudowę gearboxa i następna kasa wtopiona, ta replika od samego rozkręcania się psuje wiem to bo naprawiałem już trzy takie badziewia radzę kupić coś lepszego niż niepotrzebnie ładować kasę w tandetę.

Link to post
Share on other sites

gearbox mozna odpowiednio wzmocnic ;)

 

dodam ze tu na forum byly osoby posiadajace ten karabinek, wzmacniajace go z pozytywnymi rezultatami... osiagi poprawione zostaly przez co po niektorych o jakies 30-40%.

 

pozdro

 

[ Dodano: Mon 24 Jul, 2006 ]

witam ponownie!

poszukuje osob z warszawy, ktore albo maja ten karabinek, albo mialy go przynajmnij w rekach i probowaly cos w nim grzeba, konkretnie chodzi mi o kogos kto zna sie na lekkich przerobkach...

z gory dzieki, pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...