Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

scizophrenikz

Użytkownik
 • Content Count

  327
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie mają. Jeśli ktoś z Was ma którąś na zbyciu to pisać bo potrzebuję. Biorę z miejsca.
 2. Witam. Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Chodzi mi konkretnie o Flyye Low-Profiled Waist Pack i o Versatile Waist Pack - oba w CB. Nigdzie w PL tego nie ma???
 3. O a jednak jest to w PL :) Dzięki
 4. Właśnie najbardziej interesowałaby mnie ta od Flyee, ale w kojocie, nie w khaki. W khaki jedynie na ebaju znalazłem, ale to khaki... poza tym nie mam paypala i nie chce mi się z tym użerać :P Dlatego wysłałem zapytanie do polskiego importera, czy jest w stanie ściągnąć od nich jedną sztukę w CB. Zobaczymy czy mnie wyśmieje :)
 5. Zależy mi na czymś prostym, tego typu:
 6. Cześć. Znacie jakieś polskie sklepy sprzedające torby biodrowe (te małe "saszetki" na różne duperele) ? ? ? Szukam i nie mogę znaleźć.
 7. W takim razie niech mod najlepiej zmieni tytuł "SPAP/BOA/CBŚ" by było klarowniej :)
 8. No ale to panie kochany już cebesie a nie SPAP/ZOA ;) Chyba że temat ten pt. "SPAP/ZOA" zamienił się w "policyjne oddziały antyterrorystyczne wszelkiej maści" to nie było tematu ;) Fajny lansik takczysiak
 9. Kolejny delikatny visual-upgrade mojego 416: Next to come: - Surefire M900a - któraś z kolb Magpul lub SF na baterie
 10. To co Ty masz to nie jest M900. Ja piszę o czymś takim: http://www.tucsonshooting.com/pic/07-5/00-5-21-07-0090.jpg
 11. Przymierzam się do kupna owego przedmiotu. Z bólem serca, ale muszę się zadowolić jedynie repliką, nie stać mnie na wydatek blisko $500 za samą latarkę tylko i do tego do reko. Moje pytania: Jaką replikę polecacie? Ile macie, jak się sprawuje? Gdzie kupiliście? Pozdro!
 12. DBoys HK fullmetal z wzmocnionymi bebechami china EOTech552 - jakaś nowa wersja. czyli póki co nic specjalnego, ale niebawem dojdzie kilka gratów to wrzucę dla zobrazowania zmian :)
 13. scizophrenikz

  Eotech

  Tak, matowy jakby "gumowany". No to próbuję, obym go tylko nie rozwalił po 30min posiadania :D Thx EDYTA aaaa już rozkminiłem, myślałem że to się zdejmuje w kierunku górnym, a to się jakby zsuwa, do przodu (wzdłuż lufy)!
 14. scizophrenikz

  Eotech

  Kurna belek jak się otwiera tą klapkę od baterii?? odciągnąłem tą metalową dźwigienkę ale reszta ani drgnie... Ktoś podpowie? :D
×
×
 • Create New...