Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operacja: Cichociemny


Recommended Posts

Ej panie mądrala...bez takich... :|

 

[ Dodano: Pią 16 Cze, 2006 ]

Prosze Scenariusz do ściągnięcia...

http://rapidshare.de/files/23219968/Operac...ciemny.doc.html

 

Jest napisany w Word'zie 2000

 

I chciałbym tylko przypomnieć że to tylko szkic - więc nie róbcie sysuacji "o ja kie to głupie bo nie jasne", "gó**no rzadkiej wody nic tu nie ma"

 

Jednak będe otwarty na wszelkie sugestie...

Link to post
Share on other sites

Ja widze pewien problem.A w sumie pare sprzeczności.

1.Agent nie może wyeliminować zadnego celu.

2.Agent nie może być zauważony.

3.Agent ma pistolet z tłumikiem.

Jeśli agent nie moze wyeliminować zadnego celu to na co mu pistolet?A jesli moze byc stealh assasin'em to jak?

Tłumik nie tlumi.Ochrona i tak sie zorientuje po strzale ze zaczela sie impreza.Pozatym ochrona gdy wie ze jest ,,podchodzona"zachowuje sie inaczej niz przy rutynowej nocy.

No i pozostaje problem z miejscem.Taki ,,kill house" jest naprawde ciezką sprawa.

Tyle wyłapałem po 1-szym przeczytaniu.

Link to post
Share on other sites

Ojej przepraszam...poza tym chyba gdybym miał możliwośc to bym przeniusł temat no nie ?! niestety nie jestem modreratorem.... :?

 

1.Agent nie może wyeliminować zadnego celu.

2.Agent nie może być zauważony.

dlatego ma być duży dom...Poza tym wyślisz że strażnicy będą tak stać i czekać ? PÓjdą można się podkraść...

 

Jeśli agent nie moze wyeliminować zadnego celu to na co mu pistolet?A jesli moze byc stealh assasin'em to jak?

jest napisan żadnego LUDZKIEGO celu..a kamery (tak można dodaćale to do omówienia)?? Poza tym jakby zastosować pistolet sprężynowy to dzwięk naprawde będzie cichy

 

Pozatym ochrona gdy wie ze jest ' date='' date='podchodzona"zachowuje sie inaczej niz przy rutynowej nocy.[/quote''] - jest napisane "ochrona nie spodziewa się "ataku".

 

No i pozostaje problem z miejscem.Taki ' date=',kill house" jest naprawde ciezką sprawa. [/quote'] - wiem ale dla chcącego nic trudnego

 

Poza tym to tylko SZKIC mówiłem...

Link to post
Share on other sites

A do meritum: W pełni zgadzam się z wiciakiem. Trafić na zruinowany dom czy halę to nie problem, ale z meblami? Puściłeś wodze fantazji... I po co ten pistolet?

 

Poza tym - scenariusz na 5-7 osób? Wybacz ale IMO zbyt mało ambitnie, szczególnie jak na scenariusz, który miałby być umieszczony na WMASG.

 

Wtakim terenie trzebaby mieć niesamowite szczęście, dostęp do sprzętu (noktowizor itp) i dużą praktykę, żeby niepostrzeżenie sie przekraść. Wystarczy potrącenie cegły, żeby zwrócić uwagę wart.

 

Na mnie robi to wrażenie scenariusza na podstwie gry (Splinter Cell?) mającego mało wspólnego z airsoftowymi realiami.

 

[ Dodano: 2006-06-16, 18:08 ]

poza tym chyba gdybym miał możliwośc to bym przeniusł temat no nie ?! niestety nie jestem modreratorem....
Przenieść? Przecież tutaj zakładałeś nowy wątek' date=' a linka do scenara podałeś PO mojej informacji, że tu należy o tym pisać.

 

[ [i']Dodano: 2006-06-16, 18:12[/i] ]

jest napisan żadnego LUDZKIEGO celu..a kamery
A masz kamery? Poświęcisz je na zniszczenie?

 

jest napisane "ochrona nie spodziewa się "ataku".
I co z tego? Napisałeś' date=' ale osoby w grze będą widziały, że biorą udział w grza airsoftowej, więc skoro mają rozkaz czegoś pilnować tzn, że ktoś będzie atakował.

 

wiem ale dla chcącego nic trudnego
Czekam, na pierwsze zdjęcia Twojego killing house'a

 

Poza tym to tylko SZKIC mówiłem
Nie spodziewaj się pochwał za niedbały "szkic". Też mogę napisać, że A ma bronić bunkra, a B ma go zaatakować i to jest szkic. Skoro mówisz, że napisałeś scenariusz to go napisz. Hmmm Ty chciałeś ten "szkic" publikować na WMASG? :lol:

 

Jako wzór poczytaj kilka scenariuszy Kreta. Zrozumiesz jak wygląda scenariusz.

Link to post
Share on other sites
Poza tym - scenariusz na 5-7 osób? Wybacz ale IMO zbyt mało ambitnie' date=' szczególnie jak na scenariusz, który miałby być umieszczony na WMASG. [/quote']

 

A scenariusz na 12 osób ? (chciałbym zwrócić uwage że nikt nie powiedział że TEN scenariusz wygląda raczej na drugą misje...)

 

A do meritum: W pełni zgadzam się z wiciakiem. Trafić na zruinowany dom czy halę to nie problem' date=' ale z meblami? Puściłeś wodze fantazji... I po co ten pistolet?[/quote']

 

Wtakim terenie trzebaby mieć niesamowite szczęście' date=' dostęp do sprzętu (noktowizor itp) i dużą praktykę, żeby niepostrzeżenie sie przekraść. Wystarczy potrącenie cegły, żeby zwrócić uwagę wart. [/quote'] - LOL nawet po ciemku możnabyłoby to zrobić...poza tym było wspomniane - wieczór/w nocy

 

LOL ja powiedziałem meblami ? powiedziałem że dobrze by było gdyby stał jakiś sprzęcik, STARA kanapa (może to być przecierz wrak kanapy nie trudno o taki...), a pistolet - poczytaj wyżej

 

 

Na mnie robi to wrażenie scenariusza na podstwie gry (Splinter Cell?) mającego mało wspólnego z airsoftowymi realiami.
- tak sam zaUważyłem że to bardzo SC przypomina...

 

POZA tym możecie przerobić scenariusz i w tedy go podesłać

Link to post
Share on other sites
A scenariusz na 12 osób ?
Cóż' date=' nie mi decydować co będzie na WMASG, ja się bawię w scenariusze od 30-40 osób.

 

nawet po ciemku możnabyłoby to zrobić
Próbowałeś po ciemku chodzić po ruinach albo lesie?

 

LOL ja powiedziałem meblami ?
pistolet - poczytaj wyżej
Przeczytałem i odpisałem wyżej
Link to post
Share on other sites

No ok. juz widze jak w jednym budynku 12 osób pilnuje kazdego szmeru bo wie ze cos sie bedzie działo.

Życze powodzenia przy sciaganiu ze smietnikow z calego miasta przez miesiac gratów po to aby rozegrac jeden scenariusz.I nie zapominaj ze róznorodne odmiany narkomanów itp kochają takie miejsca.Ze o bezdomnych nie wspomne.

Pistolet spręzynowy też wydaje dzwięk.Zresztą nie ma w co nim celować z tego co widze.

(chciałbym zwrócić uwage że nikt nie powiedział że TEN scenariusz wygląda raczej na drugą misje...)

A co to ma do tego scenariusza?

Link to post
Share on other sites

Heh..szkoda scenariusz nie wypalił...ale przynajmniej się podjąłem wyzwania stworzenia scenariusza który by zawierał dwie rzeczy:

 

-scenariusz możnaby było odtworzyć małą grupą ludzi

-senariusz z zasadą 1 vs wszyscy

 

Cóż może innym razem...Hmm powiadacie że wzięcie mają scenariusze dla duuuużej ilości osób....da się załatwić... :twisted:

Link to post
Share on other sites

Mnie sie podoba, mial pomysl, slaby, zostal skrytykowany, ale sie nie poddaje i zapowiada kolejne, wziawszy pod uwage krytyke. Zycze Ci powodzenia.

A tytul wymysliles super. Od razu cos mi sie po lepetynie zaczelo rozbijac ;)

Link to post
Share on other sites

A ja mam propozycję.

 

Stwórz kilka, i przetestuj we własnym gronie i zbierz oceny, co było nie tak.

 

Bo tworzenie w teorii jest super, tylko życie nie raz weryfikuje nawet najlepszy scenariusz.

 

Może się okazać, że ja czy Foka się wcale nie znamy i wyjdzie. A jak nie wyjdzie, to niekoniecznie z powodów jakie podajemy. Nie twórz do szuflady, bo to nie kącik literacki.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...