Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam problem z tą bronią. Kupiłem ją używaną i poprzedni właściciel nie wiedział wogóle co to ASG i do broni używał gazu od zapalniczek. Czy wogóle można używać takiego gazu i nie uszkodzi on broni ? Odrazu po otrzymaniu pistoletu pobiegłem do kumpla, który miał gaz,. Po naładowaniu gas wyraźnie uciekał z magazynka (30 C na dworzu jakby co, ale to chyba nic nie zmienia tylko raczej zimą). Dało się jakoś strzelać jak się "pospieszyło" i delikatnie obchodziło z magazynkiem. W domu nie miałem Green Gasu, więc używałem gazu do zapalniczek tak jak poprzednik. Gaz teraz nie uciekał cały czas, a tylko duża ilość (czasem nawet cały) przy wkładaniu magazynka do broni. Tutaj także im delikatniej się wkładało tym mniej gazu wyleciało. Ktoś może wie jak temu zapobiec i czy gaz od zapalniczek może coś popsuć ?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi. Moja wersja chyba jednak nie jest z metalu <Wilq to rzeczywiście było najinteligentniejsze rozwiązanie :)>. Dziwi mnie tylko, że muszka do złudzenia przypomina metal (jest zimna w dotyku i wygląda lepiej niż cała reszta) a jednak magnesu nie przyciąga. Teraz tylko sprawa wymiany uszczelek. Jak, gdzie i co, bo ja się na tym kompletnie nie znam ?

Link to post
Share on other sites

O to chodzi, żeby mnie to właśnie nic nie kosztowało :). Wiem, że jest Military.pl, ale tam tanio napewno nie jest (za serwis tym bardziej). Swoją droga dzięki za postą. Teraz mały off-topic. Ty jesteś z Toruńskiej Brygady ? To jak możesz to się skontaktuj. Pozdrówka.

Link to post
Share on other sites

Z Chopinem zauważyliśmy że zaworek w magazynku lekko wystaje i tym moze byc spowodowane uciekanie gazu przy wkładaniu magazynka. Nalprostszym rozwiązaniem (u nas podziałało) jest rozebranie i złożenie zaworka raz jeszcze. Jeżeli nie pomoże to ten wystający element należy spiłować 0,5 mm. NIE WIĘCEJ bo pistolet będzie kiepsko strzelał.

Co do gazu do zapalniczek. Próbowałeś zamontować na końcu lufy żarnik? Efekt Blow-Back by się mógł schować. :twisted:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...