Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zacinający się hi-cap CA do MP5


Recommended Posts

Witam wszystkich

Mam problem z magazynkiem do MP5 CA a nie mogę nigdzie znaleść podobnego postu z opisywaną usterką.

Magazynek na siglu podaje kulki prawidłowo, natomiast na auto raz leci kilka kulek potem jedna, dwie to znów puste strzały.

Chcę zaznaczyć że jest prawidłowo złożony i nasmarowany, lekko się kręci, proszę o jakieś sugestie i pomysły co jeszcze można zrobić.

Link to post
Share on other sites

No to ja sie podczepie do tego tematu. bo nie chce zakladać nowego. Mam problem z kolbą (skladaną). Nie wiem czemu ale jak wysune na ostatnie polozenie, to przy troszke mocniejszym naporze barka kolba sie sklada, podobnie jest jak jest w srodkowym, troche zalapie ale potem znowu sie chowa. Co moze byc tego przyczyną i jak temu zaradzić ??

Link to post
Share on other sites

Też mam ten problem w hi-capie, początkowo myślałem że to wina brudu w magu, przeczysciłem, nasmarowałem silikonem ale problem się powtarzał. Po rozkręceniu maga okazało się że sprężyna była lekko pęknięta, także sprawdź u siebie.

 

[ Dodano: Sro 05 Lip, 2006 ]

Kolejna możliwość to jedna ze zębatek mogła się "przetrzeć".

Link to post
Share on other sites

wiele osób zostawia sprężyny nakręcone z kulkami w magazynku po strzelance, albo dla lepszego wyglądu - magazynek gotowy do akcji

 

To jest błąd, bo sprężyna się odkształca i traci swoją moc z czasem, a co za tym idzie kulki słabiej podaje, nie nadąża itp.

 

Co możesz zrobić, psiknij olejem silikonowym do dziurki przez którą wychodzą kulki i do dziurki przez którą wsypuje się. Później wsyp kulki i nakręć pare razy (nakręć do końca i rozpręż sprężynę). I zostaw rozprężoną na jakiś czas.. Możesz dla lepszego efekty psiknąć parę (niewiele) kropelek do przewodu w karabinku, przez który kulki się podaję. Tylko nie za dużo, bo zalejesz hopa sobie..

 

Jeśli to nie pomoże, będziesz musiał rozebrać jakoś magazynek i obadać mechanicznie, co tam nie tak jest w środku

 

Głowa do góry, powodzenia :)

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 1 year later...

U mnie już odkryte "o co kaman". To samo co u Doktorre. Magazynki dołączane do MP5 Classic Army są lekko wadliwe(Nie wiem czy wszystkie czy część). O dziwo, sprężyna jest na pozór bardzo mocna, bo wytrzymuje naprawdę mocne nakręcanie. Jednak w jędnym miejscu jest... lekko pęknięta? Ogółem u kumpla w SD6 było identycznie. Niestety poza wymianą sprężyny nic nie mogę zrobić. Olałem, odłożyłem na półkę i kupiłem low-capa i mid-capa.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...