Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nanteris

Użytkownik
 • Content Count

  776
 • Joined

 • Last visited

 1. Czy ktoś wymieniał lufę zewnętrzną w modelu CG16 Raider L (denerwuje mnie monolitowa muszka której nie da się zdemontować) ? Długość lufy wewnętrznej 363 mm. Próbowałem już wymieniać, kupiłem jedną BOYI - za duża średnica i nie przechodziły elementy trzymające chwyt. Kupiłem lufę G&G dedykowaną do M4/M16 i też kupa, za długa o 2 cm jak i za duża średnica jak wyżej :icon_smile:. Jeżeli udało się komuś wymienić lufę w tym gównie i może polecić co kupić będę wdzięczny.
 2. Mam do odsprzedania komplet w Dot44 popularnym "grochu". Bluza rozmiar L, spodnie XL, wymiarowo idealnie dla osoby o wzroście 180 cm i normalnej budowie. Lekko używany, bluza w lekko jaśniejszym odcieniu od spodni. Dokładnie taki: http://nestof.pl/towar/feldbluse-m44-bluza-polowa-erbsentarn-premium http://nestof.pl/towar/feldhose-m44-erbsentarn-spodnie-polowe Nówka wychodzi 580 zł. Moja cena 440 zł + przesyłka.
 3. W majówkę serdecznie zapraszamy na Dolny Śląsk na Rajd Arado. Będziemy tam z naszym sprzętem ciężkim - 2x Sdkfz. 251. • Sobota, 30 kwietnia 2016 r.: Godz. 10.30 – Gościniec nad Bukówką: polsko-radziecko-niemiecki pokaz militarny. Godz. 10.30 – Kowary: inscenizacja amerykańsko-niemieckich walk w centrum miasta. Godz. 15.30 – Zaclerz (Czechy): inscenizacja amerykańsko niemieckich walk na Stahelbergu. Godz. 16.00 – Karpacz: inscenizacja historyczna z udziałem wojsk polskich i radzieckich w centrum miasta. Godz. 20.00 – Lubawka: inscenizacja historyczna z udziałem wojsk ameryka
 4. Jak sobie porządnie zapniesz to nie lata, problem jest z celowaniem w pozycji leżącej - nakarczek trochę przeszkadza.
 5. Nie wiem jakiej grubości jest rant Micha2000, ale patrząc po zdjęciach to wątpię by taki zabieg się udał.
 6. Postęp prac przy remoncie STuG III. Jest trochę problemów technicznych także termin wiosenny raczej odpada, bardziej prawdopodobna druga połowa lata 2016.
 7. Eh tak żałuję, że nie mogłem być :( . Mam nadzieję, że następnym razem mi się uda.
 8. Postaram się ogarnąć jakąś solidniejszą ekipę z DF :icon_smile:. Proponuję zmienić datę w nazwie tematu coby nie myliła.
 9. W polskich lasach Camogrom jest widoczny z kilometra - nie polecam.
 10. Jak się komuś nie podoba zawsze może nie jechać...
×
×
 • Create New...