Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nanteris

Użytkownik
 • Content Count

  776
 • Joined

 • Last visited

 1. Czy ktoś wymieniał lufę zewnętrzną w modelu CG16 Raider L (denerwuje mnie monolitowa muszka której nie da się zdemontować) ? Długość lufy wewnętrznej 363 mm. Próbowałem już wymieniać, kupiłem jedną BOYI - za duża średnica i nie przechodziły elementy trzymające chwyt. Kupiłem lufę G&G dedykowaną do M4/M16 i też kupa, za długa o 2 cm jak i za duża średnica jak wyżej :icon_smile:. Jeżeli udało się komuś wymienić lufę w tym gównie i może polecić co kupić będę wdzięczny.
 2. Mam do odsprzedania komplet w Dot44 popularnym "grochu". Bluza rozmiar L, spodnie XL, wymiarowo idealnie dla osoby o wzroście 180 cm i normalnej budowie. Lekko używany, bluza w lekko jaśniejszym odcieniu od spodni. Dokładnie taki: http://nestof.pl/towar/feldbluse-m44-bluza-polowa-erbsentarn-premium http://nestof.pl/towar/feldhose-m44-erbsentarn-spodnie-polowe Nówka wychodzi 580 zł. Moja cena 440 zł + przesyłka.
 3. Jak sobie porządnie zapniesz to nie lata, problem jest z celowaniem w pozycji leżącej - nakarczek trochę przeszkadza.
 4. Nie wiem jakiej grubości jest rant Micha2000, ale patrząc po zdjęciach to wątpię by taki zabieg się udał.
 5. Eh tak żałuję, że nie mogłem być :( . Mam nadzieję, że następnym razem mi się uda.
 6. Postaram się ogarnąć jakąś solidniejszą ekipę z DF :icon_smile:. Proponuję zmienić datę w nazwie tematu coby nie myliła.
 7. W polskich lasach Camogrom jest widoczny z kilometra - nie polecam.
 8. Jak się komuś nie podoba zawsze może nie jechać...
 9. Podarte spodnie i obite kolana ale poza tym bez strat ;).
 10. Taki mały popis w moim wykonaniu :icon_wink: .
×
×
 • Create New...