Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z Mp5 A3 TM


Recommended Posts

Witam.

Podczas strzelania z broni cos sie stalo ;/ strzał jest cichy, a kulka leci na 1m. Sprezyna ladnie sie naciaga, i po strzale slychac jakis dziwny dzwiek. Jakby cos sie nawijało. Czy mam odkrecac bron? Prosze o szybka pomoc!

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Jeżeli tak się dzieje, to chyba jasne, że patrząc na nią się nie naprawi :P Według mnie jedynym wyjściem jest rozkręcić i zobaczyć co to jest ;) Ale poczekaj na odpowidzi innych userów, bo może ktoś miał taki przypadek i wie jak go naprawić :)

Link to post
Share on other sites

to rozkręć jeszcze kilka razy aż będzie strzelać jak dawniej :lol:

 

wszystkie objawy które wymieniłeś, występują przy zatkanej lufie :lol:

kiedyś tak miałem, świeża kulka przepycha starą która wylatuje na 2m,

strzał jest cichy. ...ale to był shit a nie asg :lol:

 

moja metoda: rozłożyć wszystko na części pierwsze, sprawdzić, przesmarować (nie wszystko :lol: ) i złożyć :wink:

Link to post
Share on other sites

Mielcu dobrze radzi :) przesmaruj co trzeba, zwróć szczególną uwagę na zespół lufy, o raz głowice tłoka, sam tłok jak i cylinder… aaa i sparwadź szczelnośc, cofnij tlok znajdujący sie w cylindrze, zatkaj dysze palcem i popchnij tłok, jeżlei powietrze bedzie ulatywac to są nieszczelności........

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Musi byc złe sprężanie na pewno, lub coś z HU. Jedno jest pewne coś przepuszcza powietrze ... :-P Więc sprawdź HU i sprężanie tłoka. :uśmiech:

 

 

Gwiazda nadziei niknie zawsze ostatnia.

 

Jeśli uszczelka przepuszcza powietrze to zrób jak ja. Wsadź do gorącej wody, rozszerz ją a następnie pod zimną wode. To powinno pomóc przynajmniej mi pomogło. Spręża że matko i córko :D

Link to post
Share on other sites

Nie wierze że zwykłe przesmarowanie coś pomoże musiało się stac coś konkretnego ... Bo raczej bez oleje na tłoku powinna strzelac normalnie może z 5m max bliżej ... :wink: Więc nie walcie głupich ściem bo akurat na środku replik się znam ...

 

 

Gwiazda nadziei niknie zawsze ostatnia. W tym przypadku już zanikła ...

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie wiem co ma piernik do wiatraka, bo olej nie jest od daje to że tłok gładko chodzi w środku cylindra, a jeśli kulka leci na 1m to na pewno jest coś nie tak ze sprężaniem lub z HU. Dlatego to raczej gumka na tłoku, odpowiada za jego sprężanie, a nie olej. Więc nie widze związku oleju z poprawą, jak mówiłem wcześniej może jakieś 5m max.

 

 

 

Gwiazda nadziei niknie zawsze ostatnia.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

sprawdzałeś jak uszczelka trzyma się tłoka? Możliwe, że uszczelka "odkleja" się od tłoka przy naciąganiu i zostaje na początku cylindra (strzał brzmi jak trzask), musisz przykleić czymś uszczelkę do tłoka (miałem ten sam problem).

 

Gdybyś miał jakieś problemy z rozkładaniem repliki, to pisz do mnie na priv albo na GG.

 

Pozdrawiam.

Edited by Giuls Corleone
Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...