Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PRosze pomozcie shotgun DE m47 long


Recommended Posts

Wiem ze sporo o tym bylo walkowane na tym forum,ale mam problem jestem poczatkujacym i chcac rzokrecic moja replike i zajrzec do srodka przy odkreceniu srub nie moge zdjac obudowy zewnetrznej czyli odczepic tych 2 czesci body od siebie ,,nie wiem czy moze lufa zewnetrzna przeszkadza trzeba ja najpierw jakos wyjac odczepic czy ja mozna dopiero wkrecic jak sie rozlozy body moze sie to wydac banalne ale jestem zielony i boje sie czy przypadkiem otwierajac na chama nie zlamie body ,, I na dodatek pare czesci spust itp mi juz wylecialo przy rozkrecaniu. Mam dylemat, plz pomozcie i nie odwolujcie do innych tematow bo tam bylo pisane juz o rozkreconych replikach m47... Fotki byly by potrzebne jakis filmik badz instrukcje bylbym bardzo ale to bardzo wdzieczny.. :arrow:

Link to post
Share on other sites

ja to niedawno rozkrecalem....

majpierw wywalilem kolbe, pozniej nakretke przy czulenku, i wyszla mi lufa zewnetrzna..., pozniej wszystkie srobki na body (sa tez w miejscu gdzie byla kolba), srobke ktora trzyma czulenko, i zapewne nie wykreciles rury po ktorej sie porusza czulenko(ja tez tego na poczatku nie zrobilem i mialem problem ale jakos do tego doszedlem :mrgreen: )po wykonaniu tych czynnosci powinien Ci sie :rozejsc" bez wiekszych problemow 8) zycze powodzenia, jakby byly jeszcze jakies problemy pisz na gg:3921142

 

pozdrowienia

Link to post
Share on other sites

Dzieki masiu9 , sporo mi pomogles na gg dzieki za porady wytlumaczenie co i jak dziala problem mam z glowy naprawilem i wszystko hula jak ta lala :wink: Gicior. Dziala jak nalezy teraz wszytkim moge wytlumaczyc od A do Z :arrow: :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...