Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa precyzyjna Classic Army 6,04 ki diabeł ???


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Jakiś czas temu pojawiły się lufy precyzyjne Classic Army 6,04

http://www.asgshop.pl/catalog.php?cat=24

Czy ktoś używał już tych luf, ktoś wie jak się spisują i czy są lepsze, takie same czy gorsze od lufy SRC 6,03 ??? Porównuje do SRC ponieważ cenowo i materiałowo są takie same-podobne (tak wychodzi z opisu, ale mogę się mylić dlatego proszę o opinie), różnią się tylko tym że SRC ma 6,03 a CA ma 6,04

Proszę o opinie na ten temat.

Pozdro4all

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Własnie wstawiłem do M15A2 Rifle lufkę CA 509mm 6,04 , gumke silikonową Hop-Up (Guarder) i powiem wam ze jestem rozczarowany nie widze roznicy w celnosci :x . Dopiero po zamontowaniu sprężyny M120 Guarder kulki zaczeły latac prosto w miare . Tak więc w moim przypadku zmiana lufki z guma nie wiele dała.

Link to post
Share on other sites

ja na razie wstawiłem preckę do m4 i różnicę widzę zdecydowaną ale chrono tego nie pokazuje... na chrono średnio może ok 8fps więcej więc mieści się to w rozrzucie pomiędzy strzałami.

 

za to "na oko" różnicę w skupieniu i zasiegu skutecznym ewidentenie widać. ale wcześniej było 360mm a teraz 455mm więc może dlatego...

 

co do hop-up długo się zastanawiałem ale coś nie mogę się przekonać - skoro stara gumka potrafi podkręcić tak, że leci do góry to co pomoże nowa/ponoć lepsza gumka? jak sie zużyje to wymienię na razie nie widze sensu...

 

... a mp5 czeka cały czas na wymianę... (i pewnie jeszcze chwilę poczeka)

Link to post
Share on other sites

Ja mam ta precke w swojej mp5 wraz z gumą Guardera i skupienie jest jaknajbardziej lepsze niz wczesniej. W sumie w preckach chodzi wlasnie o celnosc a nie fps'y :wink: Jak komus zalezy na dodaniu paru fps'ow to polecam tune up kity hurricane lub inne. U mnie wstawienie lev1 nieobciazajacego silnik i gearbox znazaco poprawily zasieg (w polaczeniu z lufa i hop siupem). Mimo iz mam precke to jest to troche glupie uzycie jej dla broni szturmowej o tak krotkiej lufie :P ale zawsze to te 4cm lepszego skupienia (na 30metrach). Precke najlepiej wstawiac do gunow z lufa dlugosci od 400mm daje to najbardziej zaowazalny efekt. Co do reszty, czyli tych z krotszymi to jest to sprawa juz "drobnego" udoskonalania swojego "malenstwa" do ktorego jest sie w jakims tam stopniu przywiazanym.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

posiadam zamontowana lufe precyzyjna 6.04mm do M15/M4 [CA] do mojego SPC oraz sylikonowa gumke. Na poczatku bylo widac roznice w strzelaniu duza precyzja, powtarzalnosc trafien - po ok 2 miesiacach jest troche gorzej - kulki zaczynaja skrecac w prawo - a powtarzalnosc maleje - mam ciagle te same kulki 0.25 z tej samej partii a nawet woreczka. ogolnie polecam lufe i podejrzewam ze problemy z strzelaniem wynikaja z czegos innego a nie jakosci lufy. /ktos ma jakis pomysl co moze byc?/

w drugiej replice posiadam lufe precyzyjna 6.03 SRC i jako porownanie ta z CA jest w/g mojej opini lepsza i jak na razie nie mailem zaciecia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...