Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m47A problem z samowystrzałem


Recommended Posts

Na forum znalazłem podobny temat

http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=2357...7&highlight=m47

 

Mój problem polega na tym, że po sprawdzeniu wszystkich części (jest ok) shotgun sam strzela. A dokładnie to tak: Pompkę przeładowywującą cofam (jest ok) i kiedy wracam do pozycji wyjściowej (na oko 5 mm przed wejściem bolca w HU) gun sam strzela.

 

Oto obrazek w czym jest rzecz:

mini_1153550159.jpg

 

Kiedy ten zaczep (cokolwiek) w niebieskim kółku wraca po załadowaniu kulki popycha tą wajchę (sorki za słownictwo) i podnosi część od strony spustu, podnosząc tym samym część zaznaczoną na zielono (jest to część wewnętrza). Wydaje mi się, że podczas powrotu ząbek (proszę pamiętać o części wewnętrznej) jest chyba niepotrzebny, ponieważ z moich ustaleń umożliwia on zsunięcie się temu białemu tłoczkowi. Czy jeżeli bym spiłował tą część tak, aby tłok zaskakiwał tylko na część zewnętrzną (fiolet) bez stykania się z cześcia zieloną to czy usterka by zniknęłą, czy też nic by mi to nie dało a jedynie bardziej bym uszkodził guna.

 

Aha, spiłowanie polegałoby na tym, że tłoczek byłby tylko i wyłącznie zależny od części fioletowej.

 

Jeżeli macie jakikolwiek pomysł jak mam to naprawić to napiszcie. Bedę wdzięczny za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Hmm no nie wiem ale wydaje mi sie ze jesli zadna czesc sie nie ulamala ani nie zmienila pierwotnego ksztaltu to wina lezy w zlym ulozeniu mechanizmu. Sprawdz czy nic nie wadzi. Zara rozkrece swojego i posprawdzam :|

 

Ps. Dobrze by bylo jakbys zrobil foto twojego mechanizmu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...