Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

na allegro jest m4a1 za 170zł taki drozszy szajs co o nim myslicie i jak myslicie ile z niego da sie wycis tak jakto z tymi groszowkami pod tłokiem jedna dac bo przeciez tłok ma byc lekki a reszte z drugej strony a ile tak podkładek dac z tyłu tak mam sprezyne z pistoletu kioskowego ktora bedzie lepsza z tego m4a1 czy ta z pistoletu bo pamietam jak mi ten pistolet na 0.12gram kulki mi latały na 2kilka metrow ale rozpadł sie po dniu:p lufa kupic taka z kastoramy? co dało by sie jeszcze ulepszyc no tak zeby na te 30metrow kulki latały

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze: Pisz zrozumiale :!:

Po drugie: Pisz zrozumiale :!:

Po trzecie: Konkretna aukcja z allegro lub dokładny model i producent

Po czwarte: Z podkładkami pod sprężynę trzeba uważać a najlepiej wogóle zrezygnować bo mało dają, lepiej nasmarować i uszczelnić replikę.

Po piąte: "zeby na te 30metrow kulki latały" nie ważne jest na ile "kulik latają" ale jaki jest zasięg właściwy tj. na jaką odległoś można celnie strzelać.

Link to post
Share on other sites

No więc wiemy że jest to M83 [DE]

NIedawno była poruszana sprawa tej zabawki na forum i generalnie stwierdzono że to wielkie gówno.

Jeśli już musisz kupić AEG'a za te śmieszne pieniądze to kup

AUG'a z BE

http://www.sklep.airsoftguns.pl/projector....duct=1133212509

to jedyna replika za tą cenę która do czegoś się nadaje.

I przede wszystkim nie podkładaj nic pod sprężynę, tanie AEG'i tego bardzo nie lubią i GB się sypie.

Możesz włożyć castolufe i dorobić HU.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...