Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kończymy OT na temat pisowni tego skrótu w języku polskim. Jako rozwiązanie zalecam pisać СВД i nikt się nie przyczepi, że jest źle.

Od tej pory tylko proszę o pisanie konkretnych danych lub zamieszczenie szkiców pomocnych w realizacji projektu.

 

Pozdrawiam

 

Medium

Link to post
Share on other sites

To jeszcze raz ja :)

 

To też było OT. Medium

 

Tym którzy chcieli pomóc serdecznie dziękuję za poświęcenie czasu ale niestety nie ma tu nic co by mnie ratowało najbardziej mi zależy na pomocy ze strony ludzi którzy posiadają AK i СВД i mają możliwość zmierzenia tego metrówką i podania wymiarów.

 

Pozdrawiam

 

Zmieniłem pisownię skrótu na rosyjską - nikt nie powie, że jest błąd. O poprawnej pisowni już w tym temacie nie piszemy. Medium

Link to post
Share on other sites
Proszę bez złośliwości. Jeśli możesz zmierzyć - zmierz i podaj. Co Cię to kosztuje? Medium

 

To nie jest złośliwość tylko uświadomienie ile kosztuje nonkonformizm.

Ludzie przez tysiące lat dochodzą do pewnych reguł, żeby ułatwić życie zbiorowościom - mimo, że czasami komuś jest przez to chwilami trudniej.

 

Zrobię zdjęcia na tle kartki z bloku milimetrowego.

Link to post
Share on other sites

Pukiel spadam teraz na urlop, ale jak wróce to z jednego dobrego zdjęcia na którym znasz jden dwa wymiary (moze byc np moneta, pudełko fajek obok) moge Ci to zeskanowac i w CADzie zmierzyć co chcesz. Przypomnij się na PW po 15 sierpnia.

Link to post
Share on other sites

Tak jak pisał lup bardzo dobry pomysł jest z tym wymiarowaniem w CADzie bo przynajmniej ja nie widze dużego prboblemu w zmierzeniu kolby metrówką i naniesienia tych wymiarów na rysunek.

 

Zdaję sobię sprawe że też na to trzeba poświęcić swój czas ale liczę na was i na waszą pomoc.

 

Pozdrawiam

Paweł

Link to post
Share on other sites

sorry wiem że post nie na ten temat, ale dobra, ostatnio widziałem

temat którego nie moge odnaleść , chodzi mi o taki w którym był

opisywany zestaw SWD do AK , może ktoś mi podać link do tego

tematu lub do strony na której ten kit jest w sprzedaży...

z góry dziękuje

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...