Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sig Sauer P229 HFC z hop-up'em!


Recommended Posts

Witam :)

 

Tego roku na wakacjach w Hiszpanii postanowiłem sobie kupić "jakąś" replikę, ponieważ mój kolega wciągnął mnie w ASG :D . A że niezbyt znałem się na replikach i byłem strasznie "napalony" żeby coś kupić, wybrałem pistolet, który "ładnie wyglądał". Był to Sig Sauer P229 firmy HFC, oznaczenie firmowe HA-113.

 

Przez cały czas byłem przekonany, że nie ma w nim hopsiupa, bo tak pisało w recenzjach na wmasg.pl, jednak podejrzane wydawało mi się to, że niektóre kulki strasznie zakręcały podczas lotu 8O . Dodatkowo na wmasg pisze, że w tym sigusiu z HFC zamek po ostatnim strzale powinien zostawać w tylnej pozycji, a tak w moim się nie dzieje. Wkońcu dzisiaj udało mi się rozgrzebać go całkowicie i potwierdziłem moje przypuszczenia - w pistolecie jest hop-up! :mrgreen:

 

FOTY: (klikająć na zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdz., przepraszam za jakość)

02.JPG

03.JPG

 

To taka mała ciekawostka :)

 

POZDRAWIAM Rafał :ok:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hej,miałem Glocka 17 z HU,firmy hfc i to jakiś czas temu.

 

Hopsiup w moim modelu był z jakiegoś badziewnego twardego tworzywa(a może gumy?)i rozrzucał kulki przy strzelaniu na różne odległości i w różnych kierunkach dlatego został usunięty,wtedy zrobiło się od razu lepiej.

 

Creator,jak twój SIG strzela,chodzi mi o odległość i skupienie.

 

Czy możesz go porównać z innym modelem podobnej klasy?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...