Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BUTY Protektor Commando Sympatex


Recommended Posts

W sklepie SpecShop dostepne są buty firmy Protektor opisane jako ,, najnowszy model". Membrana Sympatex sugeruje raczej terenowe zastosowanie , w przeciwieństwie do popularnych ,,Gromów".

LINK

[/size] teraz standardowe pytanie

 

Czy ktoś może sie wypowiedzieć o tych butach ?

 

 

 

OLDAS

Link to post
Share on other sites

Posiadam te buty od jesieni 2005. Moim zdaniem sa bardzo dobre. Nie przemokly mi ani razu- konserwuje nikwaxem. Co do bojowych zastosowan to z miekka skora licowa w terenach miejskich nie podzialasz bo beda mocno zarysowane. Ale komfort cieplny w zime jest w nich dobry. Zadziwia swoim wykonaniem podeszwa, troche w nich przelazilem po gorach i w miescie i bieznik starl sie moze o 1 mm. W piecie masz jakis tam system absorbujacy wstrzasy.

sorki za brak polskich liter ale pisze z zagranicy

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Mam te buty, produkowane są w moim mieście :)

 

Kupiłem je za 180zł w sklepie firmowym, moze tez znajdziecie gdzies taniej http://www.protektor.lublin.pl/ jest tam gdzies lista dystrybutorów.

 

Mam je juz sporo ponad pół roku. Fakt, skóra mi się porysowała, w jedyn miejscu jest pęknięcie/rozdarcie gdzies dlugosci 1,5cm, ale nie oszczędzałem ich. Nadaja sie i na zime i na lato, chociaz moze byc troche goraco.

 

Wadą są urywające się 3 najwyzsze zaczepy na sznurówki. Najpierw oddałem je na gwarancji i wymienili za darmo, ale znowu zaczynały się giąć i wyłamywac, wiec oddałem do kaletnika i za 15zł mam 12 nowych uszek (3 po kazdej stronie buta)

 

Ogolnie nie jest to pewnie najwyzsza klasa butów, ale ja nie narzekam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...