Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hornet

Użytkownik
 • Content Count

  322
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,402 profile views
 1. Nie lepiej coś takiego: http://www.specshop....y_OD_-_MCR4-001 Zakładasz takie ładownice i kieszenie jak ci potrzeba, pełna swoboda a tu ktoś już wybrał za ciebie. Co do ładownic to są ładownice do Mki, więc może się pojawić problem z wsadzaniem tam tylu magów z AK. BTW: Jeśli byłbyś zainteresowany tym z linka który podałem to daj PW, mam nówkę której nie używam.
 2. Poprawka GSA 8 szt. Militia :icon_mrgreen: (przynajmniej na teraz).
 3. Czy MUSTANG rescue / gun belt set posiada atesty np. takie jak Pas Blackhawk Riggers Rescue Belt?
 4. Obi-Wan nie zapominaj o FAPC Gen2 http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3345 podobno bardzo wygodna. Proste ubieranie ... o tutaj http://www.cryeprecision.com/P-ARMC4902LG0/Cage-Armor-Chassis%E2%84%A2 oczywiście można kupić kopię bo oryginał troszkę drogawy :)
 5. Ja mam kaburę od Iwo-Hest z gliwic, dokładnie taką: http://www.holsters-tactical.com/kabura-golden-eagle-sss-2006g-p-30.html , "klamka" pasuje (jest ciasno) ale wszystko w granicach rozsądku.
 6. Wszystkie potrzebne akcesoria masz na dole strony którą podałeś, można chyba kupować pojedynczo albo w pakietach.
 7. JustPL tu masz tańszy: http://www.taiwangun.com/pokrowiec-na-helm-kask-typu-fast-multicamo-acm?from=listing&campaign-id=20
 8. Ja już od dawna używam Super FLC, wcześniej biegałem w FLC (w pierwszym takim bez zamków): - regulacja (jeśli chodzi o wersje zapinane na zamek) nie jest najlepsza, o ile powiększa się dość mocna to zmniejszyć da się tylko do pewnego poziomu (wydaje mi się że tak 80-85cm w pasie to najmniej), - mnie się nie wrzyna w ramiona a czasami ważyła bardzo dużo (Super FLC ma na ramionach dodatkową siatkę dystansową), musi być dobrze dopasowana to ciężar wtedy rozkłada się jak w paso-szelkach. - wszystko mi się podoba :), czasami człowiek się zastanawia jak by to było mieć palsy na plecach ale czasam
 9. Ja używam tego: https://www.entrygear.com/product.asp?id=BAE-S0007 co prawda nie spełnia wszystkich twoich warunków ale warto się z tym zapoznać!
 10. Hornet

  Buty do 500zł

  http://www.demar.com.pl/pl/produkty/1/obuwie-mysliwskie-i-wedkarskie , może coś podejdzie, to ciekawa alternatywa dla marek zagranicznych.
 11. Oczywiście każdy ma jakiegoś bzika i o gustach się nie dyskutuje, ale jaki jest sens targać ze sobą M4 i MP5 (no chyba że wersje K) skoro w realiach ASG obie repliki bez problemu mogą posiadać takie same osiągi? Jeśli to ma być MP5K to można np. tak http://vest.iai-shop.com/product-pol-798-Kabura-udowa-na-duze-pistolety-mini-smg-OLIWKOWA.html
 12. To zależy od przynależności państwowej beretu, bo w każdym państwie żołnierze noszą beret troszkę inaczej!
 13. Smock Combat: to jest windproof z kapturem Jacket Combat MVP: to jest membrana z kapturem Lightweight Waterproof Jacket MVP: to membrana bez kaptura
 14. Li-po do CM-045A, bardzo proszę https://deltashop.pl/pl/li-pol-2s-74v-/622-turnigy-nano-tech-1200mah-2s-1525c.html , jeśli w jednym sklepie nie ma to nie znaczy że nie ma!
 15. MaciejD, latem jedna manierka wody? Kup jakiś "plecaczek na wodę" tak przynajmniej 2l.
×
×
 • Create New...