Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Bez urazy ale ta gra to straszna kupa(jesli moge uzyc tego slowa).

Nieudana kopia CSa. Absolutny brak realizmu. Pare razy probowalem pograc na necie ale nie szlo mi bo gracze tak szybko strafe'owali, ze nawet wzrokiem bylo ciezko za nimi nadazyc.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

giera bardzo fajna gram w nia od jakichs 3 lat, a pierwszy raz widzialem ja w internet cafe jakies 5 lat temu. w tej grze nie najwarzniejszy jest realizm (bo jak tak to macie americas army) tylko szybka nie zamulasta rozgrywka. pozatym gdyby nie cd project wypuszczajacy ta gre za 19.90 bylo by owiele lepiej bo niebyloby tak wielu mlodych graczy(10-13 lat) ktorzy chca byc coraz lepsi wcale niepatrzac na swoje umiejetnosci i odpalaja cheaty. na szczescie stara ekipa napisala anty cheata do tej gry i jest w miare fajnie:] pozdro dla wszystkich grajacych:]

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Jesus H. Crist! ludzie!

 

Tactical ops to najgorsza bzdura w jaką kiedykolwiek(niestety) grałem

Nie lepiej popykać w AA, albo w coś chociaż troche realistyczniejszego niz ten TacticalCrap. A jeśli ktoś nie lubi realizmu, to chociażby w coś z troszke wyższej półki? :D

 

asgsowcy wszystkich krajów- łączcie się!

Link to post
Share on other sites

yyyy ja chcialem tylko powiedziec ze wczesne (bardz wczesne wersje TO) jeszcze nie AOT byly sporo przed zj....anym CS!! wiec CS moze byc nieudana wersja AOT. A tak po za tm nie ma co porownywac tych gir bo sa calkiem inne!! W CS najgorsze jest to ze bardzo duzo dzieje sie poza twoja wolą. Strzelasz do kolesia i tak naprawde nie jestes pewien czy on dostanie czy nie, bo nagle twoj wspanialy karabin ma taki odrzut ze widzisz jak kulki zawracaja i trafiaja twojego kumpla ktory stoi obok:////. A w AOT tam gdzie strzelasz tam mniejwiecej leca kulki(no przynajmniej na bliska odległość). Ale co racja to racja scena AOT to totalna poraszka!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
Guest Axel
Bez urazy ale ta gra to straszna kupa(jesli moge uzyc tego slowa).

Nieudana kopia CSa. Absolutny brak realizmu. Pare razy probowalem pograc na necie ale nie szlo mi bo gracze tak szybko strafe'owali, ze nawet wzrokiem bylo ciezko za nimi nadazyc.

 

A co ,CS realistyczny może?? :wink: . TO:AoT się nie stara być realistyczne jak CS, ta gra ma sprawiać przyjemność, zabbijać czas

 

ja kiedys gralem ale najfajniejsze serwery zaczely padac, klany istniec wiec co tam po mnie

 

A patha masz ,bo w 3.5 serwerów jest 400.

Edited by Axel
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...