Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 z STTI (SR4 SRC) - awarie, upg, pomoc


Recommended Posts

witajcie ponownie !

Moja emka znowu zaczyna miewać problemy ;/

A wygląda to tak :

jak rozpoczynam strzelac to pierwsze 2-3kulki doslownie wypluje na 5m a potem to juz leci dobrze.Przestane strezlac na 5m i efekt sie powtarza....

 

Nie wiecie co może być przyczyną takiego zachowania ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak rozpoczynam strzelac to pierwsze 2-3kulki doslownie wypluje na 5m a potem to juz leci dobrze.Przestane strezlac na 5m i efekt sie powtarza....

 

miałem ten sam problem. najgorsze było to, że dziwnym trafem nie mogłem przez to korzystać z tłumika dźwięku, bo kulki po tych nieszczęsnych kilku początkowych poprostu masakrowały gąbkę w tłumiku

 

rozwiązanie przyszło we śnie [serio! ;]] - winna okazała się... Gumka HU!!! i to nie dlatego, żę rkzywo była czy coś takiego, dystanser też był idealnie... poprostu była zbyt mocno podkręcona :) nie zauważyłem tego, bo na serii walił daleko jak głupi... skręć HU na minimum i zobacz czy problem dalej występuje. Jeśli nie, to już masz winowajcę :)

Link to post
Share on other sites

HU w SRC ma pewien ciekawy patent - mniej więcej po śodku "obiegu" ma taki ciężki moment. Ogólnie to kółko powinno się dać obrócić o prawie 360stopni. jeśli dajesz radę np obrócić tylko o 1/4 obrotu, oznacza to, że musisz użyć rozwiazania delikatnie siłowego.

 

Ważne jest, żeby robić to z głową a nie z agresją :) u mnie taki problem występował, z tego co pamiętam jeszcze parę osób zetknęło się z takim problemem. spróbuj, ale nie używaj siły heraklesa :)

 

HU nie ma czegoś takiego jak "pozycja" - regulacja jest płynna.

 

pozdrawiam

Kakaroth

Link to post
Share on other sites

Jestem zniesmaczony... Powiedzialbym wkeczupiony!

 

Mam ta eMke juz ponad pol roku... Kupilem stara i uzywana, odeslalem do TG na serwis - zmieniony caly srodek, body... Ze stocka zostala lufa zew. i jakies pierdoly. Od tego czasu giwera 3 razy byla w serwisie, za kazdym razem wracala "sprawdzona i przestrzelana". Za kazdym razem padala po wystrzelaniu mniej niz 200 kulek. Teraz padla znowu... Nosz kurwa, ile mozna... Czesci CA i Systema... Wiec co moze byc nie tak? Jedyne co mi przychodzi do glowy to kiepski serwis...

 

sprobuje to serwisowac we wlasnym zakresie... Jak mimo to nie bedzie dzialala to bedzie znaczylo ze to jest zwykle gowno...

 

To tyle... Ludzie strzelaja mi pozostaje otworzyc piwo...

 

[KozA]

Link to post
Share on other sites

Foka- dziwię ci się. Jakikolwiek upg elektryka to max 4h roboty. Czego po porstu sam sobie wszystkiego od początku nie robisz?

Szybciej, sprawniej, taniej, lepiej, dokładniej a jak coś nie działa to sam wiesz najlepiej gdzie szukać.

 

Ja od samego początku wszystko sobie robie sam i jestem zadowolony :)

Link to post
Share on other sites

Mam taki problem w emce : Mam wersje 330fps a strzela jakby miala 280, otóz wiem ze wina siedzi po stronie hu, gumke sprawdzałem i wydała mi sie ze jest OK,pokretło komory hu ciezko chodzi i nie mozna wogole ustawic, tak jakby wogole nie reagowało, wiec chyba pojdzie komora hu do wymiany ?? bo mam z 30-35m zasiegu a powinno byc 10 bite wiecej. I czy polecicie mi metalowa czy plastikowa komore ??

Link to post
Share on other sites
Mam taki problem w emce : Mam wersje 330fps a strzela jakby miala 280, otóz wiem ze wina siedzi po stronie hu, gumke sprawdzałem i wydała mi sie ze jest OK,pokretło komory hu ciezko chodzi i nie mozna wogole ustawic, tak jakby wogole nie reagowało, wiec chyba pojdzie komora hu do wymiany ?? bo mam z 30-35m zasiegu a powinno byc 10 bite wiecej. I czy polecicie mi metalowa czy plastikowa komore ??

poluznij srubke trzymajaca pokretlo hop-up - mnie pomoglo - potem nalezy zdecydowanie pokrecic ale z umiarem

Link to post
Share on other sites

Mazur, jak teraz masz wersje z kolbą składaną i chcesz dokupić stałą kolbe to nie bedzie problemu z przeciągnięciem kabli. Aczkowiek gdybyś miał standardowo kolbe stałą to kable bedą za krótkie żeby przeciągnąć je do przodu ;)

 

Gremlin, wymieniałeś tylko ten tłok ?

Link to post
Share on other sites

kiedys tu byl taki duzy temat i wydaje mi sie ze tam byla ta informacja ktora szukam ale ktos robil porzadki...

szukam jak zdjac metalowe body w SRC. zdjalem przedni pin, tylni pin, lufe zewn a tu body nie chce zejsc i nie moge sie dostac do hop-upa - jest jakis patent? bo w g&g wyszlo wszystko wzorcowo - przedni pin i tralalal

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...