Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 z STTI (SR4 SRC) - awarie, upg, pomoc


Recommended Posts

Normalnie , zdejmujesz tylni pin, łapiesz prawą reką za raczke transporowa a druga gdzies ponizej i silnym zgrabnych ruchem łamiesz guna na połowe i nastapnie otwierasz jak najbardziej i wkladasz palucha od dołu gornego body lapiesz za hopka i powoli wyciagasz.

 

PS. Ten tamat jest jakbys nie widział pare tematów ponizej :wink:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gremlin !!!

Pokonbinuj z podkładkami pod zębatkki.

Ja miałem podobnie.

Wymienilem zębatki na stalowe plus pare rzeczy, i sie zacinał.

Wiec wruciłem do stokowych oprucz zębatek i tak samo sie cioł.

Wyszło na to ze musiałem podkładki na nowo dobierac.

Bo jak dobrałem to na stoku hula jeszcze lepiej nisz od nowości.

 

 

Mam male pytanko, mianowicie okablowanie w M4 z STTI (SR4 SRC) są jakieś cieniutkie. a chce wsadzic sprężyne m110. I niewiem czy nie bede ich musiał wymienic na gruprze.

Bo brat ma mp5sd3 CA i jak zamontował sprężyne m110 i baterie 9,6v 1500 mAh NiCd Sanyo i ledwo co ciągnoł.

Po paru strszałach bateria nie miała siły naciągnąć sprężyny i grzały sie kable wraz z bateria.

Wymienił brat okablowanie na gruprze i smiga gun bez problemu.

Więć piście czy ktoś wymieniał sprężyne na 110 i czy miał jakieś problemy?

Link to post
Share on other sites
kiedys tu byl taki duzy temat i wydaje mi sie ze tam byla ta informacja ktora szukam ale ktos robil porzadki...

szukam jak zdjac metalowe body w SRC. zdjalem przedni pin, tylni pin, lufe zewn a tu body nie chce zejsc i nie moge sie dostac do hop-upa - jest jakis patent? bo w g&g wyszlo wszystko wzorcowo - przedni pin i tralalal

Znalazłem dużo fotek

http://www.combat2000info.com/Article_Show...p?ArticleID=537

Tak wyglada jak by trzeba było sciągać dół nie gurę 8O

 

Znalazłem jeszcze cuś takiego

- przełączasz na 'safe'

- zdejmujesz kolbe, odkrecasz imbus który trzyma zaślepke teleskopu, zdejmujesz zaślepke, w środku widzisz śrube krzyżakową no i ją odkrecasz

- wybijasz taki mały pin tuż nad spustem

- odkrecasz zatrzask magazynka

- odkrecasz pokrywe silnika

- zapamietujesz ułozenie silnika i kabli

- okrecasz śrubki w środku chwytu i zdejmujesz go

- teraz GB lata w body, przesuwasz go do przodu i tył do góry podnosisz i wyjdzie

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko odnośnie baterii czy ta ze specshopu http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...9eaa1906426d34c

będzie pasować do sr ze składaną kolbą,specshop napisał,że nie są pewni bo nigdy nie trzymali Sr'a w ręce. Chyba że proponujecie inną baterię 9,6 V ?

 

PS.Siadł mi selektor ognia czyli na Semi wali Auto,miał ktoś podobny problem ?Jakieś sposoby na rozwiązanie ??

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Mam ta replike od dni kilku i... tlok zatrzymal sie w "tylnim" polozeniu, tak ze nie widac po rozlozeniu repliki sprezyny i standardowa bateria nie moze sobie z nim poradzic, by go przepchnac do pozycji wyjsciowej.

 

Rozebralem akumulator od laptopa, na wyjsciu prawie 15V, wszystko poszlo w ruch tak ze juz w polowie widoczna byla sprezynka i zamiast podmienic akumualator SRC i sprobowac rozbujac maszyne nacisnalem spust. Z akumulatorkow ulotnil sie duch walki i pozostawily tlok w pozycji jak na poczatku tematu. Tragedia :?

 

Nie mam dojscia do baterii 9,6V, ktora to zapewne dalaby sobie z tym problemem rade, gearbox'a nie rozbiore, wszystko na gwarancji... czy jest jakas mozliwosc zwolnienia tloka bez uzycia wiekszego napiecia?

 

Pozdrawiam

Thief

 

-------

OSOK - One Shot One Kill

Link to post
Share on other sites

Mi tez tlok sie blokowal nie wiem czy poradzi sobie z tym cos innego ale mi z bateria 9.6v wszystko juz dobrze dziala.

 

 

Jasio selektorem sie nie przejmuje :) auto wada nie jest :P pytalem tylko z ciekawosci szkoda mi narazie kasy aby to naprawiac ;] ale dzieki za info

Link to post
Share on other sites

Sprawe z tlokiem rozwiazalem, sposobem chalupniczym tj otworzylem sprzet, przelaczylem na SEMI, srubokret w dlon i w momencie nacisniecia spustu lekko pomoglem owym srubokretem tlokowi dojsc do konca. I zaczelo wszystko smigac.

 

Wyskoczylismy na mala strzelanke z kumplami i pod sam koniec manewr z zacieciem sie powtorzyl - musze pamietac, by nosic przy sobie klucz imbusowy :)

 

Ale jesli bateria nie potrafi pociagnac tloka.. hmm.. no coz, w niedalekiej przyszlosci w 9,6v trzeba bedzie sie zaopatrzyc. Na razie tylko lekko olejem silikonowym potraktowam niektore ruchome czesci. Zobaczymy jak na dluzsza mete bedzie dzialalo.

 

Thief

 

-------

OSOK - One Shot One Kill

Link to post
Share on other sites

U kumpla bateria Sanyo 8,4V jest jakby mocniejsza od Krakmańskiej 8,4V SRC... Inny woltaż? :?

 

Taki OT.

Chyba kupię SR4, tylko powidzcie mi- z kolbą Tactical (składana, profilowana z aku w środku), czy zwykłą (kolba składana, batka w foregripie)???

Link to post
Share on other sites
Mam to samo, nie przejmuję się tym, ale żeby to zlikwidować należy wymienić płytke selekora Wink

 

Nie płytkę selektora tylko dźwignię rozdzielacza. Przynajmniej u mnie pomogło. Ja nie wyobrażam sobie braku semi :wink: .

 

a nie lepiej oddac to na gware zamiast kupowac nowa plytke?

 

Jak oddasz na gwarancję, to pewnie wymienią Ci części na podobne i problem się znowu pojawi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...