Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki pokrowiec na WZ 40/53


Recommended Posts

Na stare polskie hełmy możesz założyć tylko siatkę, a pod nią kawałek siatki kamuflażowej. Po poważnych przeróbkach pewnie pokrowiec z fryca wejdzie.
Dziękuje za szybką odpowiedź. Jeżeli sięorientujesz to o jakie przeróbki chodzi? Maszyny nie mam, ale szyć umiem, więc może bym coś zdziałał =)
Link to post
Share on other sites
Mysle ze musisz pokombinowac z pokrowcem na tyle zeby byl mocowany tak jak pokrowce na polskie kewlary. nie wiem czy widziales juz jak sa mocowane te pokrowce.
Oj, nie widziałem. Ten hełm zakupie tak czy siak, a pokrowiec przymierze poprostu w sklepie i zobacze co jest nie tak. Jeżeli będzie problem z mocowaniem to coś wymyśle. Dziękuje jeszcze raz za wzorową pomoc - temat do zamknięcia.
Link to post
Share on other sites
Eeeee jeśli nie masz jeszcze tego hełmu to go nie kupuj!!!!! Lepiej ju z kup sobie ProTeca albo jakąś jego replikę.
Ooo... Czemu mam nie kupować? Ten hełm jest aż taki zły? ProTec'a nie chce, ponieważ daleko mu do realii wojennych jakich wymagam (to kask - ja chce hełm ;) ), a na replike mnie nie stać =(
Link to post
Share on other sites

Na proteka nalozysz tez pokrowiec i bedzie wygladal jak helm.

Ten polski jest:

- ciężki,

- nie da się w nim strzelać z pozycji leżącej,

- jak oberwiesz w hełm to przez 2 min. nie bedziesz nic słyszał :)

- ogólnie jest do bani.

Link to post
Share on other sites
Na proteka nalozysz tez pokrowiec i bedzie wygladal jak helm.

Ten polski jest:

- ciężki,

- nie da się w nim strzelać z pozycji leżącej,

- jak oberwiesz w hełm to przez 2 min. nie bedziesz nic słyszał :)

- ogólnie jest do bani.

Uuu... 3 ostatnie punkty dla mnie dyskfalifikują ten hełm. Zobacze tego protec'a. Jeżeli mi się nie spodoba kupie sobie poprostu czapkę ;) Dzięki jeszcze raz za fachową pomoc.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...